İstanbullu Gelin Kıyafetleri 27. Bölüm

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 27. Bölüm’de bu hafta heyecan dolu sahneler ve kıyafetler bizleri bekliyor. Büyük bir sabırsızlıkla beklediğiniz dizinin konusu ve oyuncuları  kadar kıyafetlerini ve hangi marka olduklarını da merakla beklediğinizi bildiğimden konu başlığını ve dizi de kullanılan kıyafet ve markaları dizi başlamadan hemen önce sizler için eklemeye devam ediyoruz. Öncelikle biraz dizinin konusundan bahsedelim. Fikret abisine olan kin duygusunu içinde büyütüp yanlış yollara saparken gittikçe daha da yanlış işlerin içine dahil oluyor. Kıskançlığı ve düşüncesizliği yüzünden neredeyse aileyi tamamen dağıtmaya kadar gidecek olan bu yolda ısrarla yürümeye devam ediyor. Öte yandan İpek bu bölümde sonunda bebeği eline alıyor ve kabulleniyor.

Uzun süre doğumun bıraktığı izleri üstünde bırakan İpek bunalımdan çıkıyor ve artık diziye dahil oluyor. Öte yandan Esma oğlunun Süreyya’ya aşık olduğunu gizli defterinden okuyarak öğreniyor. Büyük hayal kırıklığı ve üzüntü içinde olan Esma tabi ki bu durumda yine Süreyya’nın üstüne yüklenmeye devam edecek ve onun evden gitmesiyle alakalı bütün planlarını öne almaya başlayacaktır. Süreya’yı çok zor günlerin beklediği açık ve net!

Osman ise Süreyya aşkını içine gömüp Burcu ile mutlu olmanın ve Süreyya’yı unutmanın yollarını aramaya devam ediyor. Faruk ise tüm bu olayların ortasında bir taraftan evini bir taraftan ailesini bir taraftan uzun yıllarca emekle kurulmuş kurulu düzeni ve işini yoluna koymaya bir yandan da Süreyya ile olan problemlerini aşmaya çalışıyor. Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin 27. bölümü bu akşam Star TV ekranlarında olacak!

Gelelim dizinin kıyafetlerine. Yine İstanbullu gelin Süreyya kıyafetleri ön planda olmaya devam ederken, Dilara kıyafetleri ve İpek kıyafetleri de oldukça merak edilip araştırılıyor. Sizler için bu akşam dizi başlamadan hemen önce İstanbullu gelin kıyafetleri model ver markalarını burada paylaşmış olacağım. Dizi kıyafetlerinin bir sonraki bölüm yayınlanana kadar sürekli editlenip güncellendiğini, ve dizi kıyafet modellerinin;  aksesuarlarının, takılarının ve diziyle alakalı tüm ayrıntıların her gün yeni bilgi ve markaların paylaşıldığını da unutmadan hatırlatalım.  Bu nedenle aradığınız model yada markayı bulamazsanız dahi diğer günlerde yazımız güncellendikçe sizlerle paylaşılmış olması kesindir.  Sitemizi sürekli takip etmeniz sizleri istediğiniz tüm sonuçlara doğrudan ulaştıracaktır. Bütün dizi ve dizilerde giyilen markaları www.dizikiyafeti.com farkıyla bulun!

İstanbullu gelin kıyafetleri dizi yayınlanmaya başlamadan hemen önce eklenmeye başlayacak marka ve fiyatları sitemizden açıklanacaktır. Eklenmemiş yada markası açıklanmamış tüm kıyafetler hafta içersin de güncellenecektir.  Şimdilik İstanbullu Gelin’den yayınlanan ilk kareleri sizlerle paylaşıyorum, dizinin yayınlandığı saatler de görüşmek dileğiyle, şimdilik kendinize iyi bakın…

İstanbullu Gelin 27 Bölüm Kıyafetleri


İstanbullu Gelin 27 Bölüm Süreyya’nın siyah elbise markası : Ju Istanbul

İstanbullu Gelin 27 Bölüm Süreyya’nın küpe markası : Mon Reve Bijoux


İstanbullu Gelin 27 Bölüm Süreyya’nın küpe markası : Hola Design


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Süreyya’nın kolye markası : Mon Reve Bijoux


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Süreyya uzun kot ceket markası : Le Peplos


İstanbullu Gelin 27 Bölüm Süreyya yeşil trençkot markası : Mavi


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Esma hırka markası : On Triko


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Senem kaban markası : Adil Işık Fiyat: 499,90 TL


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Dilara küpe markası : URBAN QUEEN


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Esma incili hırka markası : On Triko


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Dilara küpe markası : URBAN QUEEN


İstanbullu Gelin 27. Bölüm Dilara gri kaban markası : Ekol

16 Comments on “İstanbullu Gelin Kıyafetleri 27. Bölüm”

  1. Merhaba. 28 bölümde Süreyya’nın restoran çikişinda giydiği siyah kaban hangi marka? Önceden teşekkür ediyorum

    1. Merhaba Deniz, Süreyya siyah kaban markası açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de olacaktır takipte kal lütfen.

    1. Merhaba Nuray Süreyya ekru gömlek markası henüz açıklanmamıştır, açıklanır açıklanmaz sitemiz de bulabilirsin.

  2. merhabalar. istanbullu gelin son bölümde süreyya kullandıgı çizgili şal markası nedir? bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

  3. ASLI ENVER GİYMİŞ OLDUĞU GECELİĞİN MARKASI NEDİR?ONU YAZMAMIŞSINIZ?? beyaz desenli gecelik sabahlığı? 27.bölüm

    1. Merhaba Flz, Asli Enver gecelik markası henüz açıklanmamıştır. Yazılarımıza her an yeni modeller ve markaları eklenmektedir. Gecelik markası açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşılacaktır. Lütfen takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir