İstanbullu Gelin sponsorları

İlgiyle izlenen ve her hafta büyük merakla beklenen dizilerin başında olan İstanbullu gelin sponsorları merak edilen en önemli detaylardan biri oluyor. Bizlerde bu nedenle dizi sponsorları ile alakalı bulduğumuz bilgileri sizlerle paylaşalım istedik.  Bir çok markanın büyük ilgiyle izlenen istanbullu gelin dizisine sponsor olmak istediğini öncelikli olarak belirtelim. İzleyiciler tarafından en merak edilen Süreyya kıyafet sponsorları neredeyse her yeni bölümde araştırılmakta ve beğenilmektedir.  Uygun bütçeli bir çok kıyafet markasını kendisine almak isteyen bir çok dizi hayranı ilk olarak dizinin sponsorlarını araştırıyor. Fiyatı makul gelen kıyafetler ise hangi markaya ait ise hemen satın alınıyor.

Baş rollerinde Süreyya Aslı Enver, Faruk Özcan Deniz, Esma İpek Bilgin, Begüm Özge Borak, Senem Neslihan Yeldan, İpek Dilara Aksüyek, Murat Berkay Hardal, Kıymet Nergis Çorakçı gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi “İstanbullu Gelin” ‘in çekimleri Bursa Uludağ’da gerçekleşti. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek Ali Aydın tarafından senaryolaştırılan, yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı İstanbullu Gelin dizisi her geçen gün zirveye adını yazdırmaya ve hayran kitlesini arttırmaya kararlı gibi gözüküyor.Anne ve babasını küçük yaşta kaybeden Süreyya, konservatuar mezunu çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanan genç kızın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir. Faruk’un müstakbel eşi olarak Bursa’daki aile konağına adımını atan Süreyya, ilk andan itibaren evin tek hakimi Esma Sultan’ın şimşeklerini üzerine çeker.

En büyükleri ve gözdesi Faruk başta olmak üzere dört oğlunu da dizinin dibinde isteyen Esma Sultan’a gelin olmak hiç de kolay değildir. Özellikle de kendi seçmediyse…Genç kız geleneklerine bağlı kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağını düşünse de Esma Sultan’ın Süreyya’yı kabul etmeye hiç de niyeti yoktur. İki kadın arasında gelişen olaylar neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmeti ile ayakta duran konağı temellerinden sarsacak ve bütün aile de bundan nasibini alacaktır.

İstanbullu gelin dizisinde her bölümünde birbirinden şık markaların modelleri sergileniyor. Ekranlarda adeta bir moda şovu yaratan dizinin bir çok kıyafet sponsoru bulunmaktadır. Dizi de giyilen bir çok kıyafet markasının koleksiyonunda bulunan parçaların büyük bir kısmı izleyicilere uygun gelmese de, bütçelere uygun olan modeller mutlak derecede satın alınıyor ve dolaplara ekleniyor. İstanbullu gelin sponsorları arasında bir çok markanın olduğunu belirtmiştik. Markaların logo ve detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin Dizisi Sponsorları

Heyecanla ve büyük merakla izlenen istanbullu gelin makyaj sponsoru ve kullanılan makyaj ürünleri Clinique tarafından sağlanmaktadır.

İstanbullu Gelin Aslı Enver (Süreyya) Sponsorları
Sureyya kiyafet sponsor
İstanbullu Gelin Asli Enver (Sureyya) Sponsorlari

Süreyyanın istanbullu Gelin’de giydiği bir çok kıyafet dikkatleri çekmeyi başarıyor.  Birbirinden ünlü markaların sponsor olmak istediği dizinin birçok kıyafet sponsoru mevcut. İşte her bölümde beğenilen Süreyya kıyafet sponsorları

İstanbullu Gelin Özcan Deniz (Faruk) kıyafet sponsorları
Faruk sponsor
İstanbullu Gelin Ozcan Deniz (Faruk) Sponsorlari

Dilerseniz İstanbullu Gelin  tümYENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 Comments on “İstanbullu Gelin sponsorları”

  1. merhaba, 39.bölümde ipeğin giydiği asimetrik bluzun markasını öğrenebilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir