Jet Sosyete 2.Sezon 5.bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Uzun bir aradan sonra kahkaha tufanı Jet Sosyete 2.sezon 5.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Dizinin izleyeni çok olunca malum kıyafetlere talep de çok oluyor. Bu yüzden yeniden Jet Sosyete kıyafetlerini sizlerle buluşturmaya karar verdik. Sizleri dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamıza bekliyoruz.

Jet Sosyete 2.Sezon 5.bölüm’de Neler Olacak?

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı, Hakan Algül’ün yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümünde ‘O Ses Türkiye’ heyecanı yaşanacak. Ozan (Sarp Apak) ve Melike (Aslı Bekiroğlu), yarışmacı olarak programa katılarak jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’e kök söktürecek. İkiliye kimlerin döneceği merak edilirken, beklemedikleri anda Nazlı’nın (Nursena Yılmaz) sahneye çıkması ve de seçtiği şarkı, Ozan ve Melike’yi şoke edecek.

Bölümde asıl sürpriz ise Gülse Birsel’in sahneye çıkmasıyla yaşanacak. Birsel’in hayat verdiği Gizem’in Acun Ilıcalı ve jüri üyeleriyle olan sahnesi, izleyicileri kahkahalara boğacak. ‘Jet Sosyete’ ekibi, ‘O Ses Türkiye’ stüdyosunu karıştıracak.

Jet Sosyete 2.Sezon 5.Bölüm 7 Kasım Kıyafetleri
Dizi ile alakalı merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra kıyafetleri bu yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Jet Sosyete kıyafetleri ile ilgili daha tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz. O zaman çarşamba akşamı görüşmek üzere…Hoşça kalın…


Melike’nin giydiği beyaz elbise Tara Coşkun Tuncel


Gizem’in giydiği pullu elbise Beste Korkmaz


Nazlı’nın giydiği Ceket Jaquette_by_elvan Fiyatı 3375₺
Jet Sosyete 2.Sezon 5.Bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için  Tıklayın.

One Yorum on “Jet Sosyete 2.Sezon 5.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba
    Son bölümde ilaydanın spor yaparken giydiği pembe kamuflaj sweat nereden acaba öğrenebilir miyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir