Jet Sosyete 2.Sezon 7.bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Uzun bir aradan sonra kahkaha tufanı Jet Sosyete 2.sezon 7.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Dizinin izleyeni çok olunca malum kıyafetlere talep de çok oluyor. Bu yüzden yeniden Jet Sosyete kıyafetlerini sizlerle buluşturmaya karar verdik. Sizleri dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamıza bekliyoruz.

Jet Sosyete 2.Sezon 7.bölüm’de Neler Olacak?

Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu whatsapp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür.Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır. Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır.Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatını tehlikeye girer.

Jet Sosyete 2.Sezon 7.Bölüm 21 Kasım Kıyafetleri
Dizi ile alakalı merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra kıyafetleri bu yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Jet Sosyete kıyafetleri ile ilgili daha tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz. O zaman çarşamba akşamı görüşmek üzere…Hoşça kalın…
Jet Sosyete 2.Sezon 8.Bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için  Tıklayın.

7 Comments on “Jet Sosyete 2.Sezon 7.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir