Jet Sosyete 5.bölüm kıyafetleri

Jet sosyete dizisi tüm hızıyla devam ederken, bizler her hafta olduğu gibi dizi dışında merak edilen kıyafetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Jet sosyete dizisi kıyafetleri için her hafta düzenli olarak eklenen yazılarımızı takip edebilir, sevdiğiniz kıyafetleri kendiniz için satın alabilirsiniz. Jet sosyete 5.bölüm kıyafetleri, markaları ve modelleri yazımızın devamında sizler için açıklanıyor olacak. Dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri her hafta olduğu gibi yorum bölümünden bizlere açık ve net bir şekilde ulaştırmayı unutmayın. Özellikle istediğiniz kıyafet modelinin sahnesini, modelini ve rengini açık bir şekilde ifade ederseniz, istediğiniz kıyafet modelini ve markasını bulmamız hem daha kısa sürecek hemde hangi kıyafet modelini merak ettiğiniz kolayca anlayıp sizlere kolaylıkla ulaştıracağız.

Jet Sosyete 5.bölümde Neler Olacak ?

Ozan’ın ofise geri dönmesi ile Yaşar kendisini iyice dışlanmış hisseder. Ozan, Pelin ve Tony’nin yakın arkadaşlıklarını kıskanan Yaşar, kendisini de bu ekibe dahil etmenin yollarını arar. Talip en sonunda Yıldız’a açılmaya karar verir ancak buluşmaları her iki taraf için de bekledikleri gibi gitmez. Evdeki yoğun boya kokusundan içeri giremeyen Yaşarları, Gizem flm izlemeye davet eder. Ancak Gizem ile film izlemek sanıldığı kadar kolay değildir.

İlayda, Melike’nin ağzından Ozan ile ilgili laf almak için onunla yakınlaşmaya çalışır. Öte yandan Alara ve Gündüz’ün ilişkisi için endişelenen İlayda, Tony ile beraber yeni bir plan hazırlar. Merakla beklenen Jet Sosyete, reyting listesine zirvede başlamıştı. AB ve 20+ABC1 katerorilerinde birinci başlayan dizi, sosyal medyanın da gündeminden düşmedi. Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan gibi yıldız oyuncuların performansları hem sosyal medyada hem de ekran önünde çok beğenildi.

Ekranlara özlenen komedi geldi. Jet Sosyete AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 10.31 izlenme oranı ve 22.26 izlenme payı; 20+ABC1’de 9.06 izlenme oranı ve 18.95 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un rol adığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor. BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” her Pazar 20.00’de Star’da.

Jet Sosyete 5.bölüm 18 Mart kıyafetleri


Jet Sosyete dizi kıyafetlerini eklerken, dizinin diğer yeni bölümüne kadar kıyafetleri bulmaya çalıştığımı ve yazımızı sürekli güncel tuttuğumu belirtmek istiyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modeli o an yazımızda bulunmuyor olsa bile daha sonraki günlerde yüksek bir ihtimalle eklenmiş olacaktır. Şimdilik dizinin bu bölümünden bulabildiğim modellerin markalarını sizlerle paylaşıyorum.

Jet sosyete kıyafetleri Dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Jet sosyete 5.bölüm Gizem (Gülse Birsel) giydiği ceket Love my body fiyatı ise 80 TL


Jet Soyete 4.bölüm Pelin’in giydiği pullu hırka Ekol Online
Dilerseniz Jet Sosyete 6.bölüm kıyafetlerini buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

12 Comments on “Jet Sosyete 5.bölüm kıyafetleri”

  1. Ozan ‘ın beşinci bölümdeki beyaz gömleğinin markasını rica ediyorum.( İlayda’nın evine giderken giydiği beyaz sağ tarafında siyah çizgi şeklinde bir desen olan gömlek).

  2. Gizem’in film izlerken giydiği sarı matruşka/geyşa desenli kısa kimononun markası nedir?

  3. Merhaba jet sosyete 5. Bölümde ilaydanın giydiği mor elbisenin markasını bulabilir misiniz acaba

  4. Jet sosyetenin 5. Bölümünde İlayda nın giydiği pembe gömlek ve altındaki etek kombinin markasını bulabilir misiniz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir