Jet Sosyete 7.bölüm Kıyafetleri

Jet sosyete ekran başındaki izleyicilerini güldürmeye devam ederken bir taraftan da kendini dizide giyilen kıyafetler ile merak ettirmeyi başarıyor.  Jet Sosyete 7.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları hakkında tüm detayları yazımızın devamında açıklıyor olacağım. Her hafta düzenli olarak eklediğimiz dizi kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafet modellerinin markalarına ilgili dizinin kategorisinden ve hangi bölümde tercih edilen kıyafet ise bu bölüm kıyafetlerini inceleyerek kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Dizinin bu hafta yayınlanan yeni bölümünde giyilen kıyafetler yine çok merak edildi. Bir çok mesaj aldığım Jet sosyete 4.bölüm kıyafetlerine geçmeden hemen önce her dizi de olduğu gibi bu dizininde bu bölümünde yaşanan gelişmelere kısaca bir değinelim istiyorum.

Jet Sosyete 7.Bölümde Neler Oldu?

Özpamuk Tekstil Seçime Gidiyor!
Özpamuk Tekstil’de Cengiz Bey ayın elemanını seçmeye karar verir. Tony ve Pelin’in kendisine 1 Nisan şakası yaptığından habersiz olan Yaşar, büyük para ödülünü kazanmak için ofiste canla başla çalışacaktır.

Merdiven altı üretilen kötü gıdaları jet sosyeteye satmaya çalışan Gündüz’ün sattığı sağlıksız gıdalar, herkesin sağlığını tehdit edecek ve bu sebeple başına beklemediği olaylar gelecektir. Zahide Hanım ve Gizem çekişmesi ise gittikçe büyümektedir. Zahide Hanım’ın gazetelere Gizem hakkında durmadan olumsuz konuşması bardağı taşıran son damla olacak. Gizem’in, Zahide Hanım’a kendisi hakkında konuşmama kararı çıkartması olayları başka bir boyuta taşır.

Safiye öğrendiği modern çocuk eğitimini evde uygulamaya başlayacak ve bu sayede Yıldız, ailesinin modern eğitim denemelerini sonuna kadar sömürecektir. Fındık’ın evde bakımını üstlenen Ozan’ın ise anaç duyguları uyanır.

Jet Sosyete 7.bölüm 1 Nisan Kıyafetleri


Jet sosyete kıyafetleri ile alakalı beğendiğiniz modelleri her hafta olduğu gibi sizler bana yorum bölümünden iletiyorsunuz, ben ise istediğiniz tüm kıyafetleri araştırıp yazıya dahil ediyorum. Diziye dair bu kadar detaydan sonra isterseniz biz asıl konumuz olan  Jet Sosyete kıyafetleri marka ve fiyat bilgilerine geçiş yapalım. Yorum bölümünden istediğiniz tüm kıyafetler tek tek araştırılıp dizinin yeni bölümüne kadar bulunup yazıya dahil edilecektir. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modeli için ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Lütfen kıyafet isteğinde bulunurken net ve açık bir şekilde (marka,renk,sahne) belirtmeyi unutmayınız. Dizinin bu akşam ki yeni bölümünden sonra istekleriniz ile buralarda olmaya devam edeceğim,


Jet sosyete 7.bölüm Gizem (Gülse Birsel) giydiği hırka çok sorulanlar arasındaydı, Hırka Glocal markasından fiyatı ise 400 TL 1v1y sitesinde satışta.


Jet sosyete İlayda’nın giydiği bluz İpekyol‘dan Fiyatı 125 TL


Jet sosyete Melikenin pançosu Mudo markasından.


Jet sosyete Ozan’ın giydiği ceket Kip markasından.


Jet sosyete Ozan’ın giydiği yelek Kip markasından.


Jet sosyete Melike’nin kazak Mudo‘dan.


Jet sosyete İlayda’nın elbisesi Machka Fiyatı 1,150TL


Jet sosyete Ozan’ın giydiği kaban, ceket Fabrika, morhipoda satışta.


Jet sosyete İlayda’nın giydiği bluz Machka fiyati 995 TL


Jet sosyete İlayda’nın giydiği etek Machka fiyati 895 TL


Jet sosyete İlayda’nın giydiği bluz Machka fiyati 855 TL
Dilerseniz Jet Sosyete 8.bölüm kıyafetlerini buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

21 Comments on “Jet Sosyete 7.bölüm Kıyafetleri”

 1. Merhaba ilaydanın 2 sezon 7 bölümdeki giydiği beyaz tek kolunda volanlı gömleğin markasını bilen yazsın lütfen

 2. Merhabalar, dizinin ilk bölümünden beri Gizem’in kullandığı 2 adet saatin markasını paylaşabilirseniz çok sevinirim. Biri altın rengi, diğeri gümüş ve taşla kaplı. Özellikle altın rengi olan 🙂 Şimdiden çok teşekkürler.

 3. Merhaba gizemin son bölümde 18.10.18 giydiği simli siyah takımın markasını paylaşır mısınız? Teşekkürler.

 4. Merhabalar, Gizem’in 11. bölümde hastanedeyken giydiği yeşil ceketin markası nedir, nereden bulunur acaba?? Teşekkürler

 5. merhaba jet sosyete 8. bölüm gizemin giydiği renkli kimono marka öğrenebilir miyim?? teşekkürler,

 6. 8. Bölüm de ilaydanın oğuzhan koç konserinde giydiği elbisenin markasını açıklarsanız çok mutlu olurum

 7. Bende gizemin son bölümde giydiği kırmızı üzerinde kadın ve adamlar olan pijama ve sarı altı siyah püsküllü yine kadınlı kimonosunu çok beğendim hangi marka öğrenebilir misiniz?

 8. Melike ellinde çiçeklerle Ozan’la beraber (iş yerinde) İlaydaya yakalandığı sahnede Ozan Jack&Jones’dan bir ceket giyordu. Depoda bitmiş herhalde ve zaten Jack&Jones’un Türk sayfaları yok onun için İngilizce olan bir Hollandalı Jack&Jones sayfasını linkini buraya (alta) bırakdım.

  1. Herkes görsün diye bide buraya link atıyım.

   jackjones.com/nl/en/jj/clothing/jackets/wool-coats/wool-coat-12126827.html?cgid=jj-outerwear-wool

 9. Merhaba kolay gelsin ?gizemin bu bölümde kırmızı mantosunun altına giydiği inci detaylı ayakkabının markasını öerak ediyrm şimdiden teşekkürler

 10. Ben de gizemin giydiği pembe kazak için bilgi istesem.. 7. bölümde.. Zahide hanimla paparazziye yakalandığı kazak

 11. Merhaba,

  Jet sosyete 7. bölüm de Pelin in giydiği siyah/black is black yazılı tişörtün markasını öğrenebilir miyim?
  Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir