Kalp Atışı 22. Bölüm Kıyafetleri

Kalp Atışı 22. Bölüm Kıyafetleri merakla beklenmeye devam ederken dizinin yeni bölümü bu akşam Show TV ekranlarında olacak. Eminim bu bölümde bir çok kıyafet modeli hoşunuza gidecek ve marka araştırmaları içerisine girmeye başlayacaksınız. Zira kalp atışı 22. bölümde birbirinden şık ve birbirinden güzel markaların sponsorluğuyla kıyafetler sergileniyor olacak. Özellikle Kalp Atışı Eylül kıyafetleri modellerinin ön planda olduğu dizi de İpek kıyafetleri ve Esma kıyafetleri de şu sıralar ilgiyle izlenip merak edilmekte. Eylül kıyafetlerinde en fazla beğenilen ve merak edilen modellerden biri de Eylülün ayakkabıları oluyor. Kalp atışında ince topuklu ayakkabı modellerini tercihen eden Eylül (Öykü Karayel) dizi de daha çok İnci ayakkabı markasının modellerini kullanıyor. Ayakkabılarının her bölümde ilgi çektiğini hatta en büyük ilgiyi çektiğini düşünenler ve beğenenler için ilk etapta bu markayı sizlerle paylaşmış olalım.

Peki bu hafta kalp atışında hangi kıyafetler daha çok merak edildi ve kalp atışı 22. bölüm kıyafet ve markaları hangileri, Eylül kıyafetleri, Esma kıyafetleri, ipek kıyafetleri bu bölümde hangi markalardan tercih edilmiş, bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde göreceğiz. Kıyafetleri ve özellikle hangi marka olduklarını merak edenler için dizi başlamadan hemen önce kalp atışı kıyafetleri ve markaları hangileriyse eklemeye başlayacağız.

Eklenmemiş yada markası açıklanmamış tüm kıyafetler hafta içersin de güncellenecektir. Dizi kıyafetlerinin bir sonraki bölüm yayınlanana kadar sürekli editlenip güncellendiğini, ve dizi kıyafet modellerinin;  aksesuarlarının, takılarının ve diziyle alakalı tüm ayrıntıların her gün yeni bilgi ve markaların paylaşıldığını da unutmadan hatırlatalım.  Bu nedenle aradığınız model yada markayı bulamazsanız dahi diğer günlerde yazımız güncellendikçe sizlerle paylaşılmış olması kesindir.

Sitemizi sürekli takip etmeniz sizleri istediğiniz tüm sonuçlara doğrudan ulaştıracaktır. Bütün dizi ve dizilerde giyilen markaları www.dizikiyafeti.com farkıyla bulun!Talep ettiğiniz yada merak ettiğiniz kıyafet model ve markaları için yorum kısmından mesaj atabilir, isteğinizi bizlere iletebilirsiniz. İstediğiniz tüm model ve markalar eklenecektir.

Şimdilik Kalp Atışı da yayınlanan ilk kareleri sizlerle paylaşıyorum, dizinin yayınlandığı saatler de görüşmek dileğiyle, şimdilik kendinize iyi bakın…Kalp Atışı Kıyafetleri 22. Bölüm


Kalp Atışı 22. bölüm Eylül gelinlik tacı  markası : Boz Sisters


Kalp Atışı 22. bölüm Eylül kazak  markası : Marks & Spencer Fiyatı 269,95 TL


Ali Asaf’ın damatlık markası : Ramsey

Ali Asaf’ın sabahlık, gecelik markası : H&M Fiyatı 130 TL


Kalp Atışı 22. bölüm Esma elbise markası : Kingdom İstanbul


Kalp Atışı 22. bölüm İpek elbise markası : Zeynep Yazıcılar


Kalp Atışı 22. bölüm Esma çiçekli elbise markası : Zara fiyatı 129,95 TL


Kalp Atışı 22. bölüm Esma çanta markası :
Pinkylola Design


Ali Asaf’ın takım elbise markası : Ramsey


Kalp Atışı 22. bölüm Nazlı ayakkabı markası : Hotiç fiyatı 233,44 TL


Kalp Atışı 22. bölüm Nazlı elbise markası : Adil Işık Fiyatı 400 TL

Dilerseniz Kalp Atışı Kıyafetleri 23.bölüm ve tüm  eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklarayak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir