Kalp Atışı 24.Bölüm Kıyafetleri

Kalp Atışı 24.bölüm kıyafetleri ile bu haftada yeni bölüm kıyafetleri kategorimiz de yerini alıyor. Cuma günlerinin sevilen dizisi Kalp Atışı her cuma akşamı saat 20:00 da Show Tv ekranlarında sizlerle beraber oluyor. Her yeni bölümün ardından dizi de giyilen kıyafet modelleri ve markalarını sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Özellikle dizi de merak edilen Kalp atışı Eylül kıyafetleriKalp atışı Ali Asaf kıyafetleri, Kalp atışı İpek kıyafetleri, Kalp atışı Esma kıyafetleri her yeni bölüm de eklenmekte ve güncellenmeye devam etmektedir.

Dizinin bu hafta ki yeni bölümünde Ali Asaf Sultandan kurtuluyor fakat dizi de beklenmeyen bir gelişme oluyor. Eylülün babası fenalaşıyor ve Ali Asaf elinden gelen herşeyi yapmasına ragmen onu kurtaramıyor. Eylülün bu duruma tepkisi ne olacak, İpek babasının öldüğünü öğrenince neler yapacak. Hepsi ve daha fazlası bu akşam yayınlanıcak olan dizinin yeni bölümünde sizleri bekliyor olacak…

Altın kelebek ödüllerinde en iyi çift ödülünü almaya hak kazanan Eylül (Öykü Karayel), Ali Asaf (Gökhan Alkan) Kalp atışındaki performansları ile bir kez daha ödül töreninde büyük alkış toplayıp göz doldurdular. Bizde kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Gelelim dizinin bu hafta yayınlanan yeni bölüm kıyafet ve markalarına. Dizinin diğer yeni bölümüne kadar dizi kıyafetleri güncellenmeye devam edecek ve sizlere istediğiniz modellerin markaları ve detayları hatta fiyatları paylaşılacaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz. Dizi yayınlanmaya başlar başlamaz görüşmek üzere, o zamana kadar mutlu kalın.

Kalp Atışı 24.bölüm  15 Aralık Kıyafetleri


Kalp Atışı  24.bölüm İpek (Merve Çagıran) yeşil kaban markası : Adil Işık Kaban fiyatı  499,90 TL’dir.
Kalp Atışı  24.bölüm İpek (Merve Çagıran) yeşil kazak markası : Adil Işık Kazak fiyatı  99,90 TL’dir.


Kalp Atışı 24.bölüm Eylül (Öykü Karayel) pijama takımı (gecelik,sabahlık) markası : Oysho Fiyat 170 TL


Kalp Atışı 24.bölüm Eylül (Öykü Karayel) kolları düğmeli kazak markası : Colins Fiyat 50 TL

Kalp Atışı 24.bölüm Eylül (Öykü Karayel) bot markası : Köstebek TR Fiyat 180 TL


Kalp Atışı 24.bölüm Eylül (Öykü Karayel) Kaban markası : Adil Işık Fiyatı 600 TL
Kalp Atışı 24.bölüm Eylül (Öykü Karayel) Kazak markası : Koton Fiyatı 40 TL

Dilerseniz Kalp Atışı Kıyafetleri 23.bölüm ve tüm  eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklarayak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir