Kalp Atışı 26.bölüm kıyafetleri

Yılbaşı dolayısıyla eklemeye geç kaldığımız Kalp atışı kıyafetleri 26.bölüm ile sizlerleyiz. Bu bölümde giyilen birbirinden güzel kıyafetler sizler tarafından oldukça beğenildi ve bir çok kıyafet markası ve modeli soruldu. Araştırmalarımız sonucunda Kalp atışı kıyafetleri ile alakalı tüm kıyafetlerin marka ve modellerini yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. Her dizi de olduğu gibi Kalp atışının bu bölümünde de Yılbaşı kutlamaları ile gelen kıyafetler sergilendi. Oldukça beğenilen ve istek alan kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerini sizlerle hemen paylaşmak istiyorum. Fakat dizi de neler olup bitmiş öncelikle bu haftanın konusuna kısaca bir değinelim.

Kalp Atışı’nın 26. bölümünde; Sultan’ın tuzağına düşen Çetin hastanede ölümle pençeleşirken, Ali Asaf da hem Çetin’i hayata döndürmeye çalışmakta hem de Eylül ile ilişkilerini normalleştirmeye uğraşmaktadır. Babasının ölümü sonrası İpek’in kendisine karşı ördüğü duvarı yıkmak isteyen Eylül ise eşi ve kardeşi arasında kalmaktan oldukça mutsuzdur. Yapışık ikizler hayatlarının en önemli kararını alma arifesinde büyük ikilem yaşarken, Eylül’ün geçmişinden gelen bir hasta bu zor dönemde Eylül için en büyük moral kaynağı olur.

Sultan’ın organize ettiği yılbaşı yemeğinde bir araya gelen doktorların keyifli geçen gecesi Ali Asaf’ın Eylül’e yaptığı sürpriz teklif sonrası gergin bir hal alırken; Sinan’ın Çetin üzerinden yaptığı planları da hiç beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

Dizinin diğer yeni bölümüne kadar dizi kıyafetleri güncellenmeye devam edecek ve sizlere istediğiniz modellerin markaları ve detayları hatta fiyatları paylaşılacaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz.

Kalp Atışı 26.bölüm 29 Aralık Cuma Kıyafetleri


Kalp Atışı 26.bölüm Eylül siyah tek kol elbise : Boz Sisters


Kalp Atışı 26.bölüm esma kırmızı elbise : Koton fiyatı 120 TL
Kalp Atışı 26.bölüm esma  ayakkabı Pelinin Ayakkabıları


Kalp Atışı 26.bölüm ipek tulum  Barrus London
Kalp Atışı 26.bölüm eylül ayakkabı Pelinin ayakkabıları fiyatı 90 TL


Kalp Atışı 26.bölüm ipek küpe ve bileklik Mercan Takı küpenin fiyatı 180 Tl Bilekliğin fiyatı 200 TL


Kalp Atışı 26.bölüm ipek bot PinkyLola heels fiyatı 120 TL


Kalp Atışı 26.bölüm eylük kazak Koton fiyatı 90 TL


Kalp Atışı 26.bölüm ipek kareli renkli kaban Koton 250 TL

 
Kalp Atışı 26.bölüm eylül kaban Adil Işık fiyatı 600 TL
Dilerseniz Kalp Atışı Kıyafetleri 27.bölüm ve tüm  eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “Kalp Atışı 26.bölüm kıyafetleri”

  1. Kalp atışı Eylül’ün 26 . Bölümde adil Işık’tan giydiği montun altındaki ayakkabının markasını yayınlayın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir