Kalp Atışı Kıyafetleri 23.Bölüm

Kalp Atışı Kıyafetleri 23.bölüm model ve markaları hatta fiyatları merakla araştırılırken dizi de bu hafta yer yerinden oynuyor. Eylül ve Ali Asaf sonunda evlenir ve uzun süre beklemenin acısını bu gece de telafi etmeye çalışırlar. Fakat işler hiç umdukları gibi olmayacaktır! Sultan Ali Asaf’ın evinin her köşesine küçük kameralar yerleştirmiş ve büyük planlar peşine düşmüş bu konuda muvaffak olmuştur bile. Evlendiği günün ertesi sabah Eylül uyanır ve yanında Ali Asaf’ı göremez, yatak kanlar içindedir. Eylül şokta olsa da polisler Sultannın haber vermesi ile sabahın ilk saatlerinde oradadır ve Eylül birinci derece şüpheli olarak tutuklanır.

Eylül olayın şokunu üstünden atamamışken elleri keplepçelenerek sorguya götürülür. Neyse ki Eylül’ün suçsuzluğu anlaşılır ve serbest bırakılır. Eylül ilk şoku üstünden attıktan sonra Ali Asaf’ı bulmanın yollarını arar ve bütün taşları birleştirmeye çalışır. Ali Asaf ise Sultan tarafından geçmişteki meselelerden dolayı kaçırılmış ve kimsenin bilmediği bir yerde kapalı olarak tutulmaktadır. Eylülün ne halde olduğunu merak eden Ali Asaf ne olduğunu anlamaya çalışır.

Diğer yandan Süleyman ve Sinan arasında açılmayacak yaralar çoktan oluşmuştur bile. Bundan sonraki bölümler de bu ikilinin çekişmeleri daha çok ön plana çıkacaktır. Hepsi ve daha fazlası Bu akşam Show Tv ekranlarında saat 20:00’da! Dizi merak eden ve sürekli izleyenlerin tepkileri de olumsuz olarak sürmeye devam etmektedir. Sanırım dizi ye yeni heyecanların katılmasının vakti geldi de geçiyor gibi…

Gelelim Kalp Atışı kıyafetleri model ve markalarına, dizinin yeni bölüm kıyafetleri Show Tv de yayınlanır yayınlanmaz sizlerle birlikte olacak.  Özellikle dizi de merak edilen Kalp atışı Eylül kıyafetleri, Kalp atışı Ali Asaf kıyafetleri, Kalp atışı İpek kıyafetleri, Kalp atışı Esma kıyafetleri ve daha biçok kıyafeti  ve markasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Şimdilik diziden yayınlanan bir kaç kareyi sizlerle paylaşıyorum. Dizinin diğer yeni bölümüne kadar dizi kıyafetleri güncellenmeye devam edecek ve sizlere istediğiniz modellerin markaları ve detayları hatta fiyatları paylaşılacaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz. Dizi yayınlanmaya başlar başlamaz görüşmek üzere, o zamana kadar mutlu kalın.


Kalp Atışı 23.bölüm Eylül (Öykü Karayel) Kaban markası : Adil Işık Fiyatı 600 TL
Kalp Atışı 23.bölüm Eylül (Öykü Karayel) Kazak markası : Koton Fiyatı 40 TL


İpek (Merve Çagıran) haki yeşil zımbalı mont markası : Ece Derya Offical

nazli kadife elbise
Kalp Atışı 23.bölüm Nazlı tek omuz yeşil kadife  elbise markası : Adil Işık Fiyatı 400 TL


İpek (Merve Çagıran) topuklu ayakkabı markası : Ayakkabı Pelin (Pelinin Ayakkabıları)

Dilerseniz Kalp Atışı Kıyafetleri 22.bölüm ve tüm  eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklarayak ulaşabilirsiniz.

12 Comments on “Kalp Atışı Kıyafetleri 23.Bölüm”

  1. 26. Bölüm Eylül’ün siyah kaban markası nedir. Bir önceki bölümde giydiği (pitti markası) değildir diye tahmin ediyorum

  2. Eylül’ün kabanının markasını heryerden araştırdım fakat bulamadım dört gözle bekliyorum … 🙂

    1. Merhaba Özlem eylül kaban markası henüz açıklanmadı, açıklandığı an ekleyeceğim, takipte kal lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir