Kardeş Çocukları 18.bölüm kıyafetleri

Herkese Merhabalar Kardeş Çocukları 18.bölüm kıyafetleri ve yeni sezonda da sürükleyici hikayesiyle ekrana bağlayacak. Dizinin şık ve iddialı kıyafetleri bu sezonda kuşkuşuz ki damgasını vuracak!. Bizde sizin için merak edilen kıyafetleri ilk olarak sitemizde yayınlayacağız.

Umay’ın her zaman ki gibi bitmek bilmeyen oyunlarına son vermek isteyen Ümran en başından itibaren gizli tuttukları tüm gerçekleri Yıldırıma açıklaması damga vurdu.
Reşat Umay´ın işini bitirmek için gerçekleştirdiği sahnede olmasıyla beraber Yıldırımın hayatta olduğu yeni bölümleri ile  Kardeş çocukları 18.bölüm de devam edecek.

Kardeş Çocukları 18.bölümdeki beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler tarafından istenen kıyafetler öne alınarak dizinin yeni bölümüne kadar araştırmalarımız devam edecek ve yazımızın içerisinde dahil edilecektir. Bu nedenle bizlere yorum bölümünden isteklerinizi ulaştırmanız büyük önem taşıyor. Yeni bölümde görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın.


Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ın giydiği Tulum Zara.


Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın giydiği kimona Matinberenjian.


Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın giydiği kombin  Matinberenjian.


Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ın giydiği  pantolonu Adl _Official kemer ve tshirt Hm.

2 Comments on “Kardeş Çocukları 18.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba kardeş çocukları 18 bölüm de Umay ın gıydıgı sıyah elbise bulamıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz adl işik aradım ama bulamadılar çodu gereklı cok tşkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir