Kardeş Çocukları 19.bölüm Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 19.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden tüm hızımızla devam ediyoruz. Dizinin bölümünde ki merak ettiğiniz tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar yazımıza eklemeye devam ediyor olacağız. Bu nedenle sürekli takipte kalmayı unutmayın. Bu arada dizi yayınlanırken kıyafetlerin markalarını sunmaya başladığımız Instagram adresimizden de dilerseniz bizleri takip edebilir, tüm kıyafet markalarına ilk olarak sayfamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Hayat ’ın Annesini, Saner Yalı ’sında görmesi,Ümran için yıkıcı olur ama Ümran, bütün fedakarlığıyla hedefine devam etmektedir.  Hayat ise annesine olan kırgınlığı ile teyzesine sığınır. Ümran ’ın yalıda kalmasını kabullenemeyen Umay, var gücüyle ablasına savaş açar. Aynı çatı altında kalmak Ümran ve Yıldırım ’ın duygularını su yüzüne çıkarırken; Ümran, Umay ’ın ve Lebriz ’in hedefindedir.  Yıldırım ile Umay arasında başlayan Adnan gerilimi, Umay için kafa karıştırıcı bir hal alır.
Umay, Adnan ’ı Yıldırım ’ın tepkisini çekmek için kullanmaya başlar. Annesinin Yıldırım ’ın evinde çalışmasını hazmedemeyen Hayat ise, Ümran’la köprüleri tamamen yıkar. Diğer yanda, Savaş ve Hayat arasındaki Mert krizi de büyümektedir. Savaş, Hayat ’a olan duygularını bastırmakta zorlanırken Hayat, ise Savaş ’ın tepkisine rağmen Mert’in gizli hallerinin peşine düşer. Ümran ’ın, Adnan ’ın kim olduğunu öğrenmesi tansiyonu yükseltirken, Reşat ve Savaş ’ın sürpriz iş birliği hem Umay ’ı, hem de Ümran ve Yıldırım cephesini alt üst edecek bir hal alır.

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burda olacağız. Dizinin 20.bölümünde görüşmek üzere şimdilik hoşça ve şık kalın.


Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın giydiği takım Adil lşık ceket fiyatı 400tl pantolon fiyatı 250tl.


Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın giydiği elbise Atelierboho.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir