Kardeş Çocukları 20.BÖLÜM Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Kardeş Çocukları 20. bölümde bir hafta aradan sonra dizilerimizin son bölüm kıyafetleri ve markalarını eklemeye devam ediyoruz. Dizinin kıyafetleri ile alakalı tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizinin tüm geçmiş bölümleriyle alakalı merak ettiklerinizi ise ilgili kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu akşam ki Kardeş Çocukları yeni bölümünde giyilen elbiselerin tamamı dizi yayınlandıktan hemen sonra yazımıza eklenmeye başlayacak ve yeni bölüme kadar konumuz güncellenmeye devam edecektir. Acaba bu akşam yeni bölümde neler yaşanacak?

Lebriz ve Yıldırım arasında yaşananlardan oluşan duygusal sarsıntısını atlatamayan Ümran,  hayatlarındaki Adnan gerçeğiyle yüz yüze kalır. Adnan’ın Ümran’ın peşine düşmesi ile  Yıldırım’ın gösterdiği tepkiyle birlikte, Adnan’ın tüm dikkati artık Ümran’ın üzerinde olacaktır. Ümran, Hayat’ı tehlikelerden uzak tutmaya çalışırken Hayat annesine olan tepkisi yüzünden Harmancı’da çalışmaya devam etmeye kararlıdır.
Ümran ve Umay bu kez de Adnan tehlikesi yüzünden karşı karşıya gelir ve diğer yanda, Umay’ın büyük sırrının peşinde olan Reşat, Hayat’tan şüphelenmeye başlar. Hayat’ın Harmancı da çalışma inadı, Savaş’la da aralarında büyük mesele haline gelir. Hayat’la ilgili şüphelerinin peşinden giden Reşat, Hayat’ın Umay’ın kızı olduğunu öğrenir ve Umay’ın sonunu getirmek için harekete geçer. Reşat’ın Savaş aracılığıyla yaptığı plan tıkır tıkır işleyip herkesi Saner Yalısında bir araya getirirken, Yıldırım, Lebriz ve Ümran arasındaki sessiz gerilim bir anda beklenmedik bir patlamaya dönüşür. Yıldırım, Ümran’a hayatının en büyük ve beklenmedik adımını atar.

Haftaya yeni bölüm yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Eklenmemiş yada markası açıklanmamış tüm kıyafetler hafta içersin de güncellenecektir. Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Şimdilik hoşça kalın.


Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın giydiği Gömlek; Atelierboho.


Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ın giydiği Gömlek; Oxxo fiyatı 120 TL•


Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın giydiği ceket Ayseburcukayaofficial.

One Yorum on “Kardeş Çocukları 20.BÖLÜM Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir