Kardeş Çocukları 21.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar…Kardeş Çocukları 21.bölüm kıyafetleri ile final bölümü nedeniyle son hafta da birlikteyiz. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Dizinin son bölümünde neler olacak acaba. Final bölümleri merak konusu oluyor genelde bir dizi daha finali oluyor. En şık kıyafetlerin bulunduğu bir dizi olduğunu diyebilirim.
Final bölümünde kullanılan kıyafetleri ve markalarını sizler için bulup eklemeye çalışacağız. Sizler için eklediğimiz tüm kıyafetleri yazımızda bulabilirsiniz. Dizinin son bölümünü izlemenizi tavsiye eder iyi seyirler dilerim…

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça kalın.


Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ın giydiği elbise için TIKLAYIN

5 Comments on “Kardeş Çocukları 21.bölüm Kıyafetleri”

  1. meraba, kardeş çocukları 21. final bölümünde, Umay Karay’ın giydiği şifon fırfırlı siyah bluz markasını yazabilirseniz çok sevinirim (mavi pantolon üzerine giydiği)
    çok teşekkürler
    nilufer

  2. merhaba, 21.bölümde hayat’ın giydiği etnik dsesenli ceket veya gömleğin marasını da yazarmısınız. teşekkürler…

  3. Merhaba; final sahnesinde Hayat’ın giymiş olduğu hardal sarısı ceketin markasını biliyor musunuz acaba?

  4. merhaba. dizi finalinde hayal’in üstündeki etnik desenli gömlek veya ceket tam anlayamadım, markası nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir