Kardeş Çocukları 3.bölüm kıyafetleri

Herkese merhaba, sezona bomba gibi giriş yapan kardeş çocukları 3.bölüm kıyafetleri ve tüm bölümlerde giyilen kıyafetlerin markalarını sunmak üzere bu haftada sizlerleyiz. Dizimizde en çok istek alan kıyafetleri araştırmalarda öne alarak tüm kıyafet markalarını sırasıyla sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu nedenle merak ettiğiniz tüm kıyafet modellerini bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Ayrıca dizi henüz yayınlanırken kıyafetleri sunmaya başladığımız Instagram adresimizden de dilerseniz bizleri takip edebilir, tüm kıyafet markalarına ilk olarak sayfamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Ümran ve Umay yıllar sonra karşı karşıya!
Ümran ve Umay’ın yıllar sonra karşı karşıya gelmesi sadece ikisi için değil Hayal ve Hayat için de sarsıcı olur. Ümran, Hayat’la birlikte köye geri döner ama ne köy, ne de Hayat eskisi gibi değildir. Hayat, yaşadıklarının acısını var gücüyle annesinden çıkarırken, onlardan kurtulduğu için rahat bir nefes alan Umay ise başını nasıl bir belaya soktuğunun farkında olmadan, hayatındaki tüm krizleri yönettiğini sanır. Öte yandan Yıldırım, adım adım hayatını değiştirecek sırlara yürüdüğünden habersiz, attığı her adımda Umay’ın dünyasına biraz daha yaklaşır. Hayal’in Volkan’la ilgili yaşadığı derin hayal kırıklığının yıkıcı sonuçları, hem Umay’ın hesaplarını hem de Ümran’ın umutlarını yerle bir eder. Umay, yaptığı şeytani anlaşmanın bedelini ödemek üzereyken Yıldırım ve Ümran en beklemedikleri anda geçmişleriyle karşı karşıya kalır.

Kardeş Çocukları 3.Bölüm 9 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği etek Adil Işık Fiyatı 250tl çizme Mango kazak Zara peluş Missdalidaistanbul


Kardeş çocukları dizisinde Hayat’ın giydiği mont Jimmy Key fiyatı 590tl


Kardeş çocukları dizisinde Hayal’in giydiği elbise Trendyol fiyatı 130tl


Kardeş çocukları dizisinde Hayat’ın giydiği kazak Colins
Kardeş çocukları 4. bölüm ve tüm YENİ Eski kıyafet markaları için Tıklayın.

7 Comments on “Kardeş Çocukları 3.bölüm kıyafetleri”

  1. Nur fettahoğlu’nun dizideki kızı Hayal hastaneye kaldırıldığında giydiği montun ( 3. Bölüm’de olan) markası nedir acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir