Kardeş Çocukları 5.bölüm kıyafetleri

Star Tv’nin yeni dizisi olan Kardeş Çocukları .5 Bölüm büyük ilgi görmeye devam etmekte ve bizimde dikkatimizi elbiseleri, kıyafetler, aksesuarları dikkatimizi çekmekte. Dizinin hemen hemen her bölümünde farklı kıyafetler sizlere sunulmakta buda bizi oldukça heycanlandırmaktadır zira sizlerin beğendiği giyimleri bulup en kısa sürede  sizlere bilgi sunmak aynı zamanda dizide görüpte merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını sizlere bulup yetiştirme telaşına düşmekteyiz.  Dizinin 5.Bölümünde giyilen kıyafetleri en kısa sürede sizlere sayfamızda paylaşımda bulunacağız aynı zamanda Instagram adresimizden’de yayınlayacağız bizi Instagram adresimizden’de  takip etmeyi unutmayınız.

Yıldırım ve Ümran’ın sürpriz karşılaşmalarıyla birlikte gizli gerçekler çorap söküğü gibi çözülmeye başlar. Ümran’ı bir anda Hayat’ın annesi olarak karşısında bulmak da, Umay’ın kim olduğunu anlamak da Yıldırım için sarsıcı olur. Hayatının şokunu yaşayan Ümran ise, geçmişin bitmek bilmez öfkesi ve acısıyla baş başa, üstelik büyük sırrını korumak için Umay’la iş birliği yapmak zorundadır. Yıldırım, yıllardır içinde yanan pişmanlık ateşiyle Ümran’a sesini duyurabilmek için çırpınırken, Hayat ise annesinin de teyzesinin de Yıldırım’la ilgili bir şeyler sakladığının farkında ve iz peşindedir. Diğer yanda, Volkan’ın Hayat’la ilgilenmeye başladığını fark eden Hayal kıskançlık krizleriyle baş etmeye çalışırken, Volkan ve Hayat arasındaki çekim Ümran’ı da huzursuz eder. Düşman kardeşler, zoraki iş birlikleriyle ortak hedeflerine ulaşıp birbirlerinden kurtulmayı başarmak üzereyken hem Cemal’den hem de Yıldırım’dan gelen hamleler ortalığı karıştırır. Umay’ın, geçmişin gölgesinden kurtulmak için attığı acımasız adım ise, bir anda bütün dengeleri değiştirir.

Kardeş Çocukları 5.Bölüm 24 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte, haftasonu (yoğunluk sebebi ile markalar geç eklenebilir) bu nedenle bizleri Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi itibariyle kıyafetlerin %80 eklenmiş olacaktır. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Kardeş çocukları dizisinde Tolga’nın kombini için Tıklayın


Hayat’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği gömlek ve etek Thelatestthing.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği gömlek Fever etek Sabra butik.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği bluz Atelirboho.


Hayat’ın kardeşçocukları dizisinde giydiği ceket ve bluz jimmy_key pantolon Oxxo.


Hayat’ın kardeşçocukları dizisinde giydiği bluz Chilia pantolon Upgrade.Moda


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği kaban Ekol Online.
Kardeş çocukları 6. bölüm ve tüm YENİ Eski kıyafet markaları için Tıklayın.

10 Comments on “Kardeş Çocukları 5.bölüm kıyafetleri”

  1. Allah’ını seven Mehmet Aslantuğ’un dizinin sonunda giydiği yeşil uzun deri ceket hakkında bilgi verir.

  2. Umay’ın 5.bölümde giydiği krem kürk ve kırmızı ceket içindeki siyah dantelli balıkçısının markası

  3. Merhaba kardeş çocukların da 5. Bölümde umayin son sahnede olması gerekli kolları dantel volanli bluzu nereden acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir