Kardeş Çocukları 6.bölüm kıyafetleri

Merhaba, her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak eklediğimiz kardeş çocukları 6.bölüm kıyafetleri ile her hafta olduğu gibi bu haftada sizlere markaları sunmaya devam ediyoruz. Dizi de merak ettiğiniz tüm kıyafetlerin markasına yeni bölüme kadar güncellenen yazımızda bulabilirsiniz. İstediğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın.  Bu arada dizi henüz yayınlanırken kıyafetlerin markalarını sunmaya başladığımız Instagram adresimizden de dilerseniz bizleri takip edebilir, tüm kıyafet markalarına ilk olarak sayfamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Ümran ve Yıldırım, yıllar sonra geçmişin hesaplaşmasına dalarken, Umay Hayat’a geçmişle ilgili bambaşka bir hikaye anlatır. Umay’ın tuzağına düşen Hayat, annesiyle ilgili yeni bir hayal kırıklığının pençesinde, bir kez daha dağılır. İki kız kardeşin gerçek hikayesine kulak misafiri olan Volkan ise öğrendiklerinin ağırlığıyla büyük bir karar vermek üzeredir. Diğer yanda, Volkan ve Hayat arasındaki çekim giderek gözle görülür hale gelirken, Hayal ve Hayat ilk kez Volkan yüzünden karşı karşıya gelir. Ümran’la arasındaki duvarları yıkmaya kararlı olan Yıldırım’ın attığı beklenmedik adım ise, düşman kardeşler için yepyeni bir dönemi başlatır. Öte yandan, Ümran’a olan hastalıklı sevgisiyle kıvranan Cemal, hızla Umay’ın kontrolünden çıkar. İki kardeş de büyük tehlike altındadır. Yıldırım’ın ailesinin Amerika’dan dönmesi ise, sadece Ümran ve Umay için değil, Hayal ve Hayat için de sarsıcı sonuçlara gebedir.

Kardeş Çocukları 6.Bölüm 3 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte, haftasonu (yoğunluk sebebi ile markalar geç eklenebilir) bu nedenle bizleri Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi itibariyle kıyafetlerin %80 eklenmiş olacaktır. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Hayal’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Bershka 120tl fakat tükendi.


Hayat’ın kardeşçocukları dizisinde giydiği elbise Lemelanj.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Adil Işık.


Hayal’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Oxxo fiyatı 90tl.


Hayat’ın kardeşçocukları dizisinde giydiği payetli hırka MATIN BERENJIAN


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Barrus London.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği gömlek Birgül Göralcan.


Hayat’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği ceket Colins onlinede tükenmiş.
Kardeş çocukları 7. bölüm ve tüm YENİ Eski kıyafet markaları için Tıklayın.

8 Comments on “Kardeş Çocukları 6.bölüm kıyafetleri”

  1. Umay karayın üstünde sax mavisi bir ispanyol paça pantolon ve ceket vardi onun fiyatı ve nerden

  2. merhaba, 6. bolumde umay’in buyuk top seklinde inci kupelerinin markasini ogrenebilirmiyim ltf

  3. Umar’ın 6.bölümde gidipi kırmızı eldiveni olan sahnede giydiği deri ceketi nerden acaba

  4. Umay karayın üstünde sax mavisi bir ispanyol paça kumas pantolon ve ceket vardi onun markasi ve fiyati

    1. Çok sevdim bayıldım severek izliyorum ama kıyafetlerini bana göndere bilir misiniz efendim lütfen lütfen çok istiyorum nolur bana gönderir misiniz lütfen bunu istiyorum sizden parti küçük kızlara göre değil umuy kara nin kıyafetlerini bana gönderin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir