Kardeş Çocukları 7.bölüm kıyafetleri

Merhaba, her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak eklediğimiz kardeş çocukları 7.bölüm kıyafetleri ile her hafta olduğu gibi bu haftada sizlere markaları sunmaya devam ediyoruz. Dizi de merak ettiğiniz tüm kıyafetlerin markasına yeni bölüme kadar güncellenen yazımızda bulabilirsiniz. İstediğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın.  Bu arada dizi henüz yayınlanırken kıyafetlerin markalarını sunmaya başladığımız Instagram adresimizden de dilerseniz bizleri takip edebilir, tüm kıyafet markalarına ilk olarak sayfamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Hayat’ın olaylı gecesi, Yıldırım’ı geçmişle ilgili ağır bir yüzleşmeye sürükler. Cemal’in tehlikeli oyunu ise, geceyi Ümran için kabusa çevirir. Olaylı gecenin yankıları, ertesi gün de devam ederken Umay, Reşat’ın beklenmedik hamlesiyle alt üst olur. Reşat, Umay’ın Yıldırım’la ilgili bir şeyler sakladığından emin, sırların peşindeyken Ümran da Cemal’le ilgili gerçeklerin peşine düşer. Hayat’ın yaptıklarıyla zor durumda kalan Yıldırım ise, Ümran’la aralarındaki duvarları yıkmaya kararlıdır.

Sebep oldukları yüzünden büyük utanç yaşayan Hayat ve geçmişi bir de Yıldırım’dan dinleyen Volkan, Umay yüzünden bir kez daha karşı karşıya gelseler de şiddetle birbirlerine çekilmeye devam ederler. Hayat ve Volkan arasında tansiyon yükselirken, Hayal’in öğrendiği gerçek ortalığı karıştırır. Ümran, Cemal’in yaşadığına dair şüpheleriyle onu gerçeğe götürecek ilk adımı atarken, Yıldırım ve Umay ise hiç beklemedikleri bir sınav vermek üzeredir.

Kardeş Çocukları 7.Bölüm 10 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte, haftasonu (yoğunluk sebebi ile markalar geç eklenebilir) bu nedenle bizleri Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi itibariyle kıyafetlerin %80 eklenmiş olacaktır. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere. Şimdilik hoşça ve şık kalın.
Kardeş çocukları 7. bölüm ve tüm YENİ Eski kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Kardeş Çocukları 7.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba. Hayalin pencereden atlamak istediği sahnedeki bluzun kumaşını merak ediyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir