Kardeş Çocukları 8.bölüm kıyafetleri

Herkese selamlar, bugün biraz geç kalsam da dizi başlamadan hemen önce yazıyı ekleme fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Malum isteklerinizi görebilmek adına yazımızı dizinin hemen öncesinde eklemiş olmam gerekiyor.  Kardeş Çocukları 8.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden tüm hızımızla devam ediyoruz. Dizinin bu akşam ki bölümünde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar yazımıza eklemeye devam ediyor olacağız. Bu nedenle sürekli takipte kalmayı unutmayın. Bu arada dizi henüz yayınlanırken kıyafetlerin markalarını sunmaya başladığımız Instagram adresimizden de dilerseniz bizleri takip edebilir, tüm kıyafet markalarına ilk olarak sayfamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Cemal’den kurtulmasına ramak kala yakalanan Umay’ın kaderi, Yıldırım’ın iki dudağının arasındayken, Reşat’ın da gelmesiyle işler sarpa sarar. Umay, kendini kurtarmak için yeni bir girdabın içine düşerken, Ümran ise Cemal’le ilgili korkunç gerçeğe adım adım yaklaşmaktadır. Diğer yanda, Hayal’in aşk itirafıyla sarsılan Volkan’ın verdiği karar, iki kızı da alt üst eden yeni bir dönemi başlatır. Ümran, Umay’ın sırlarından biriyle yüz yüze gelir ve düşman kardeşler arasındaki savaş kızışır. Savaşın ortasında kalan Yıldırım, hem Reşat’ın hem de Cemal’in hedefindedir. Duyguları ve vicdanı arasında sıkışıp kalan Hayat ise, Volkan’a doğru cesur bir adım atar. Ümran’ın Cemal’in mezarını açtırmak için harekete geçtiğini öğrenen Umay sonunda esaretten kurtulmanın yolunu bulurken, Cemal’in bambaşka bir planı vardır.

Kardeş Çocukları 8.Bölüm 17 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte, haftasonu (yoğunluk sebebi ile markalar geç eklenebilir) bu nedenle bizleri Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi itibariyle kıyafetlerin %80 eklenmiş olacaktır. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Kardeş çocukları dizisinde Volkan’nın kıyafet markaları için Tıklayın


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği kazak Mango pantolon Adil Işık.


Hayal’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği hırka Lcw.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği mont Mango ayakkabı Zara spor takım Fit21.


Hayat’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği gömlek Mavi fiyatı 128tl İndirimde.


Hayat’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise THE LATEST THING fiyatı 393tl


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Tara Çoskuntuncel fiyatı 690tl


Hayat’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği gömlek pantolon Mavi spor ayakkabılar Zara


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği bluz Yasemin Karagülle trenç Jaquette By Elvan.


Hayat’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği Mont Mavi kazak Trendyol  pantolon Calvin klein
Kardeş çocukları 9. bölüm ve tüm YENİ Eski kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir