Kuzgun 1.Bölüm Kıyafetleri

Selam, haftaya güzel bir başlangıç yapan ve kıyafetleri bir hayli sorulan Kuzgun dizisinin 1.bölüm kıyafetlerini yayınlamak ve bu diziyede sitemize dahil etmek üzere kollarımızı sıvadık. Diziyle alakalı istediğiniz tüm kıyafetlere artık sitemiz aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dizide giyilen tüm markalara ilk olarak buradan ulaşabilirsiniz. Yayın hayatına dün başlayan Kuzgun dizisinde Burcu Biricik yani Dila karakteri öne çıkmış durumda.

Şu an Hem Instagram hemde site hemde Mail’den kuzgun dizisi ile alakalı bir çok istek alıyoruz. E madem bu kadar sevildi ve istenildi neden sitemize bu diziyi dahil etmeyelim ki?  Herneyse biz gelelim bu akşamın en çok merak edilen kıyafetlerine ve bu bölümün yayınlanan fragma’nından küçük bir ayrıntı özetine. Ayrıca kıyafetler henüz dizide yayınlanırken markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın. ❤

Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.

Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir. Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila’nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır. Aradan yirmi yıl geçmiştir.

Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgun ise Nevşehir’de korumalık yapmaktadır. Kuzgun’a çalıştığı yerde verilen yeni görev, çocukluk aşkı Dila’yı korumaktır. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması Nevşehir’den İstanbul’a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.

Kuzgun 1.Bölüm 13 Şubat KıyafetleriSevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Kuzgun dizisinde Dila’nın giydiği mont Stradivarius fiyatı 340tl


Kuzgun dizisinde Dila’nın giydiği ceket Zara fiyatı 550tl


Kuzgun dizisinde Dila’nın giydiği pantolon Di PROJECT fiyatı 2650tl


Kuzgun dizisinde Dila’nın giydiği peluş kaban Koton fiyatı 230tl


Kuzgun dizisinde Dila’nın giydiği  bordo kaban Forever New etek Eclect concept çizme Zara.
Kuzgun 2. ve tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “Kuzgun 1.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir