Kuzgun 17.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Kuzgun 17.bölüm kıyafetleri ile yine sizlerleyiz. Dizide kullanılan kıyafetlerin markalarını sizler için her hafta düzenli olarak eklemeye devam ediyoruz. Geçen sezonda final yapacağı konuşulan Kuzgun dizisi konuşulanın tam aksine bu sezona bomba gibi bir kadro ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Tabi ki merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için ilk olarak sitemizden yayınlıyor olacağız.

Kuzgun’un yeni sezon hazırlıkları aralıksız devam ediyor. Geçen sezon aşk ve sevginin dorukta olduğu yeni sezonda  ise farklı hikayelerin olacağı bir sezonla ekran başındakilerin karşısına çıkmaya hazırlanan diziden ilk tanıtım izleyici ile buluştu.
Dila´ nın kendini vurmasıyla sezon finali yapan dizi, 2. sezonuna ait ilk tanıtımında Barış Arduç ile Burcu Biricik’in birbirlerine doğru gittiği sırada Onur Saylak’ın Ferman karakteriyle ilk kez görüldüğü anlar izleyicilere ilgi çekici bir aşk üçgeni yaşanacağının ipuçlarını verdi.

Kuzgun dizisinin beğenilen kıyafetleri ile bir sezon daha birlikte olup, sizler için beğeni alan kıyafetlerin marka ve fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bildirirseniz, sizler için bulmaya çalışacağız.


Kuzgun dizisinde Dila´ nın  giydiği Tulum; Galvanlondon fiyatı 6000tl •


Kuzgun dizisinde Dila`nın giydiği Tulum; davetcokelbisemyok sadece kiralama fiyatı 650tl.

One Yorum on “Kuzgun 17.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir