Kuzgun 19.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar…Kuzgun 19.bölüm kıyafetleri ile bir hafta daha birlikteyiz. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını istikrarlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Dizide giyilen kıyafetleri bir sonraki bölüme kadar güncelleyip eklenmeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Annesinin sakladığı büyük sırrı Kuzgun öğrenecek mi?
Meryem, Neşe’nin verdiği mektupla hayatının büyük şokunu yaşar. Büyük bir acıyla yüzleşen Meryem, öğrendikleri ile ne yapacağını bilemezken tam bu sırada Kuzgun’un eve gelmesi gerginliği arttırır. Kumru da bu olaylara tanık olurken, annesinin herkesten büyük bir sır sakladığını hissedip peşine düşecek.
Ferman’la kentsel dönüşüm işinde ortak olan Kuzgun, konutlardan bazılarının açık artırmaya çıkılacağını öğrendiğinde deliye dönecektir. Kuzgun’a gittikçe yaklaşmaya çalışan Güneş’in devamlı evden uzakta vakit geçirmesi Neşe ve Ferman’ın dikkatini çekecek. Kuzgun da aslında Güneş’i tanımadığını için yaşanacak büyük yüzleşme gerilimli bir bölüm yapacak. Şimdiden iyi seyirler dilerim…

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça kalın.


Kuzgun dizisinde  Dila’ nın giydiği tulum İlathebrand.

2 Comments on “Kuzgun 19.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir