Kuzgun 2.Bölüm Kıyafetleri

Yayın hayatına yeni başlayan bizlerinde sitemize yeni eklemeye başladığımız Kuzgun 2.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere sizlerleyiz. Kuzgunun ilk bölümünde Dila (Burcu Biricik) giydiği kıyafetler çok yoğun talep aldı. Bu nedenle ilk bölümünde giyilen kıyafetleri eklemeye başlamıştık. Önceki bölümde giyilen tüm kıyafetler ve markaları için 1.bölüm kıyafetlerine göz atabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm özetine ve yine yeni bölümde giyilen ve bence yine çok merak edilicek bölümüne kısa bir göz atıp hemen kıyafetlerin markalarını sizlere aktarmaya başlayacağız.

 

Dila, Kuzgun’u eve geçirdikten sonra karşısında ansızın Meryem’i bulur. Meryem, yıllarca içinde biriktirdiği duygularıyla Dila’yla sarsıcı bir yüzleşme yaşar.Kuzgun’a karşı kendisini suçlu ve borçlu hisseden, geçen onca zamana karşı vicdan azabı hiç dinmeyen Dila, Kuzgun’un geri dönüşüyle hayatında yeni bir dönem aralar. Dila, Kuzgun’un geçmişine dair bilgi sahibi oldukça kalbindeki yara daha derinleşir. Dila’nın Kuzgun’a atacağı adımlar, Kuzgun’un içinde farklı yankılar bulacaktır. Meryem’le Kuzgun yıllar sonra ilk kez karşılaşırlar.

Bu anlarda her ikisi için de zaman duracak ve anne-oğul ilk kez yüz yüze gelecektir. Rıfat’ın mallarının gizli olduğu depolardan biri kundaklanır. Kuzgun depoyu ateşe vereni yakaladığında hayatının şokunu yaşayacaktır. Kuzgun depoyu yaktıran kişinin ismini öğrendiğinde yeni planını kurar. Rıfat’ın düşmanına doğru adım adım iz sürer.

Kuzgun 2.Bölüm 20 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Kuzgun dizisinde Dila’nın giydiği parka Nisakalo fiyatı 1000tl
Kuzgun 3. ve tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

7 Comments on “Kuzgun 2.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir