Kuzgun 3.Bölüm Kıyafetleri

Yayın hayatına yeni başlayan bizlerinde sitemize yeni eklemeye başladığımız Kuzgun 3.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere sizlerleyiz. Kuzgunun ilk bölümünde Dila (Burcu Biricik) giydiği kıyafetler çok yoğun talep aldı. Bu nedenle ilk bölümünde giyilen kıyafetleri eklemeye başlamıştık. Önceki bölümde giyilen tüm kıyafetler ve markaları için kuzgun dizisi bölüm kıyafetlerine göz atabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm özetine ve yine yeni bölümde giyilen ve bence yine çok merak edilicek bölümüne kısa bir göz atıp hemen kıyafetlerin markalarını sizlere aktarmaya başlayacağız.

Kuzgun ile Kesik’i yan yana gören Dila’nın kalbi paramparça olur. Dila’nın Kuzgun’a olan güveni de yara almıştır. Ona yeniden canını emanet edecek kadar güvenip güvenemeyeceğini anlamak için, tehlikeli bir hamle yapar. Bu hamle kısa bir süreliğine duygularına yenilmeleri, sımsıkı sarılmaları ile sonuçlanır. Ama Dila, Kuzgun’u sınamaya devam edecek ve aralarında keskin bir yüzleşme yaşanacaktır. Meryem, yıllar sonra ilk kez Rıfat’ın karşısına çıkar ve ikili arasında kelimenin tam anlamı ile bir söz düellesu yaşanır.

Kuzgun ile Kumru da yine yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelirler. Bu anlara Meryem de şahit olur ve Kuzgun’un vereceği tepkiyi, gizlice takip eder. Kuzgun, Şeref’le yaptığı anlaşmadan sonra, Rıfat’ı ortadan kaldıracağı günün planını yapar. Ancak Kuzgun’un planı, vereceği kurbanla altüst olur. Kuzgun’un alacağı bu ağır darbeden sonra, Kuzgun ile Dila arasında iyileşmesi zor bir yara ve uçurum açılacaktır. Kuzgun artık intikam yolculuğunda keskin bir dönemece girmiştir. Bu yolda ya ölecek, ya da hayatta kalmaya devam edecektir.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği elbise Rue Online

Kuzgun 3.Bölüm 27 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği mont Stradivarius fiyatı 400tl


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği mont Rueonline fiyatı 1149tl


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği ceket Birgül Göralcan.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği tulum Mango fiyatı 130tl
Kuzgun 4. ve tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Kuzgun 3.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Dilanın abisi Ali’nin giydiği siyahlı beyazlı bir kaban vardı acaba markası nedir? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir