Kuzgun 4.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhaba, Kuzgun 4.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere bir çarşamba gününde daha sizlerleyiz. Dizinin bu hafta ki yeni bölümünde giyilen tüm kıyafet markalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmanızın ne denli önemli olduğunu hatırlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Yorumlarınıza yetişemiyor olsak bile hepsini büyük bir özenle okuyup en çok istenilen kıyafetlerin araştırmasını yaptığımızı belirtelim. Bu nedenle istediğiniz kıyafetleri bizlere her daim yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın.  Ayrıca kıyafetler henüz dizide yayınlanırken markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın. ❤

Kuzgun, yaralı haldeki Rıfat’ı da alır ve olay yerinden hızla uzaklaşırlar. Ancak arkalarında çok önemli bir delil ve bir de görgü tanığı bırakmışlardır. Şeref’in vurulduğu haberi çok kısa bir süre sonra Bora’ya ulaşır. Bu haberi, zoraki getirildiği restoranda Dila da öğrenir ve tavırlarından hiç hoşlanmamış olsa da Bora’yı yalnız bırakmaz. Kartal, Kuzgun’un ağabeyi olduğunu öğrenir, yolunu gözler ve yılların özlemiyle mahallede önüne çıkar. Bu anlara Meryem de şahit olur ve Kuzgun’un vereceği tepkiyi, gizlice takip eder. Kumru da Kuzgun’un karşısına çıkar ve tamirhanedeki yangınla ilgisi olup olmadığını sorar. Aldığı cevap Kumru’yu şoke eder. Dila ile Meryem arasında da yıllar sonra büyük bir yüzleşme yaşanacaktır. Dila, Kuzgun’a doğumgünü sürprizi yapar.

Mutlu başlayan, sürprizlerle renklenen, romantizmle örülen, Dila’nın Kuzgun’a aşık olduğunu itiraf etmesiyle rüyaya bürünen günleri, ikisinin de hiç tahmin edemeyecekleri bir şekilde sonlanır. Öte yandan Bora, babasının öldürülmesiyle ilgili her bir ayrıntıyı titizlikle incelemekte ve adım adım iz sürmektedir. Büyük bir savaş kapıdadır ve bu savaşın, intikam planını ilmik ilmik ama sapasağlam ören Kuzgun’u da içine alması kaçınılmazdır.

Kuzgun 4.Bölüm 6 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği  mont Twist morhipo da satışta fiyatı 300tl


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği tulum Rue Online fiyatı 350tl


Dila’nın kuzgun dizisinde kullandığı gözlükler ITALIA INDEPENDENT Kod: I0309TK.120.021


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği kazak Selma Çilek fiyatı 455tl
Kuzgun 4. ve tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “Kuzgun 4.Bölüm Kıyafetleri”

  1. yeşil kürklü montu ve yine aynı kıyafetin altına giydiği ayakkabıları nereden acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir