Kuzgun 8.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, bir kaç bölümdür ekleyemediğimiz Kuzgun 8.bölüm kıyafetleri ile tekrardan sizinleyiz. Açıkcası dizide giyilen kıyafetler bir süredir oldukça bizleri zorlamaktaydı fakat bundan sonraki tüm bölümleri düzenli eklemeye devam ediyor olacağız. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde giyilen tüm kıyafet markaları ile alakalı sorularınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Kuzgun’a savaş ilan eden Dila ilk hamlesini yapar. Kuzgun’la hiçbir şekilde ortak iş yapmayacağını, Kuzgun yerine işleri Ali ile yürüteceğini söyler. İkisinden birisi yenilene kadar, Kuzgun’la dişe diş savaşmaya kararlı olan Dila, ilk kez Terzi Derviş ile karşı karşıya gelir. Babası Rıfat’ın yerinin tek adayı Dila’dır. Derviş, düzeni bozmaması konusunda Dila’yı uyarsa da, Dila ile Kuzgun arasındaki savaş bütün dengeleri altüst eder. Dila’nın aldığı kararların bedeli çok ağır olacaktır. Öte yandan Kumru, Şermin’in Şeref Dağıstanlı cinayetiyle ilgili kendisine verdiği görüntülerden sonra, bu cinayetin arka planını araştırmaya koyulur. Kumru, bulacağı bilgilerden sonra Bora’nın karşısına çıkar. Kartal ise Ali’yle iş yapmanın en tehlikeli yüzüyle tanışırken, Ali’ye hiç beklemediği bir şekilde borçlanır. Kartal, Ali’ye borçlu olmanın yükünü kendince hafifletmek için elinden geleni yapacaktır. Kuzgun’la arasındaki bağı yok etmek isterken Behram Adıvar’a başkaldıran Dila, artık ölümle yaşam arasında ince bir çizgide yürümektedir.

Kuzgun 8.Bölüm 3 Nisan Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği ceket Zara fiyatı 340tl.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği elbise Diesel fiyatı ise 1530tl


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği body İla The Brand.


Dila’nın kuzgun dizisinde giydiği ceket Atolyeno6
Kuzgun 9. bölüm ve tüm Eski Yeni bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Kuzgun 8.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Kuzgun’un 8. Bölümde giydiği Deri Montun (ceketin) markasını ve fiyatını öğrenebilir miyim ?

  2. Merhabalar 8.bölümde Kuzgunun üzerindeki deri mont hangi marka ve fiyatı kaç yaza bilirmisiniz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir