Mucize Doktor 26.bölüm Kıyafetleri

Selamlar…Mucize Doktor 26.bölüm kıyafet ve markalarında kaldığımız yerden devam ediyoruz ve beğenip merak ettiğiniz  kıyafetlerin markalarını buradan sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Bundan dolayı beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden yazmanız gerekir. Sürekli güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Ali ile Nazlı ilişkisinin gündem olduğu bu aralar da bunu öğrenen Tanju, bunun üzere Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır.
Tanju, Ali ’nin kafasını karıştıranın Nazlı ile olan ilişkisi olduğunu düşürür ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastanede bu ilişkiyi onaylamayacak. Ali ve Nazlı daha dikkatli olmak zorunda kalacaklar.

Mucize Doktor dizisinde beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım ‘ın giydiği Bluz için TIKLAYIN 


Mucize Doktor dizisinde Nazlı ‘nın giydiği Mont için TIKLAYIN 


Mucize Doktor dizisinde Nazlı ‘nın giydiği Ceket için TIKLAYIN 


Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca ‘nın giydiği Ceket Dufy.


Mucize Doktor dizisinde Ferman ‘ın giydiği Kazak Tommyhılfiger.


Mucize Doktor dizisinde Belis ‘in giydiği Elbise Fidan Şimşek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir