Mucize Doktor 3.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Mucize Doktor 3.bölüm kıyafetleri ile yeni bir dizi kıyafetlerini sunmak üzere tekrar sizlerleyiz. Yeni başlayan dizi olmasına rağman en fazla izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Mucize Doktor dizisinin kıyafetleri sizler tarafından oldukça yoğun istek aldığı için bu dizinin kıyafet markalarını da araştırıp her bölümün merak edilen stillerini sizler için toplu olarak paylaşalım istedik. Sizlerde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir dizide giyilen tüm kıyafet markalarını sitemizden kolaylıkla ulaşabiliriz. Gelin isterseniz dizinin kısa özetine göz atıp hemen kıyafet markalarını sizlere sunmaya başlayalım.

Yeni  doktorluğa başlayan Ali yeni hayatına uyum sağlamaya başlar. Ali hastaları kurtarma çabasında olup ve doktorlar hayat kurtarır pisikolojisinde… Ali acı bir ders alır ve ihanete uğradığını hisseder.
Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman ile Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler.

Mucize Doktor 3.bölüm kıyafetleri ve tüm merak edilen kıyafetleri ve markalarını diziden hemen sonra yazımızda bulabilirsiniz ve beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar şimdilik hoşça kalın.


Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği Bluz ve Pantolon; Zara Fiyatı: 200 TL.


Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği Pantolon; Zara Fiyatı: 90TL.


Mucize Doktor dizisinde Beliz’ın ve Yasak Elma  dizisinde Ender’in giydiği Elbise; Birgulgoralcandesign •


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım’ın giydiği Bluz; BsL Fiyatı: 70 TL Etek; Wearlaliofficial •


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım’ın giydiği elbise adl official.


Mucize Doktor dizisinde Açelya’nın giydiği lcwaikiki.


Mucize Doktor dizisinde Açelya’nın giydiği gömlek colins.


Mucize Doktor dizisinde Beliz’ın giydiği pijama Adidas.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir