Mucize Doktor 8.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Mucize Doktor 8.bölüm kıyafetleri ile bir bölüm daha yeni konusu ve yeni kıyafetler ile yeni bölümde tekrar birlikteyiz. Dizi de kullanılan kıyafetler ve beğeni ile sorulan ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. Bundan ötürü bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız önem arz ediyor. Sürekli güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Markette yaşadığı olay karşısında ne yapacağını bilmeyen Ali şok hareketlerde bulunur. Bu olay karşısında duygularını tecrübe etmesi gerekir. Nazlı Ali ye farkında olmadan yardım eder ama onun da başında ki büyük dert var; Tanju’nun gözetimi altında,  saldırgan hastayı tedavi etmek zorunda.
Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır. Heyecan dolu dizi izleyici ile buluşacak izleyicilere iyi seyirler dilerim…

Beğeni ile izlenen dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Mucize Doktor dizisinde Nazlı’ nın giydiği Ceket için  TIKLAYIN


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım’ ın giydiği elbise Maraisstudio.


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım’ ın giydiği trençkot Perspective_tr.


Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca’ nın giydiği kombin Dufy.


Mucize Doktor dizisinde Tanju’ nun giydiği takım Kiğili.

2 Comments on “Mucize Doktor 8.bölüm Kıyafetleri”

  1. Doktor Vefa’nın 8. Bölümde giydiği lacivert trenchcot( ince yağmurluk tarzı ceket) hangi marka?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir