Öykü Karayel Saç Rengi Ve Modeli

Şimdilerde oynadığı dizi ile yine fenomen olan ünlü oyuncu Öykü Karayel başarılı oyunculuğu ve çalışkanlığıyla daha uzun süreler karşımızda olacağa benziyor. Öykü Karayel şu sıralar Kalp Atışı adlı dizide Hastane doktoru Eylül Erdem canlandırıyor. Daha önce oynadığı dizilerde de başarı yakalayan güzel oyuncunun en çok merak edilen özellikleri arasında olan Öykü Karayel saç kesimi, saç modelleri ve saç rengidir.  Gelin isterseniz başarılı oyuncu hangi renkleri ve hangi kesim modellerini tercih ediyor, günlük ve gece hayatta daha çok hangi modelleri saçlarında uyguluyor kısaca bir değinelim…

Öykü Karayel Saç Rengi : Açık KahverengiÖykü karayel saç rengi nedir? Şu sıralar oynadığı Kalp Atışı dizisinde canlandırdığı Eylül saç rengi Açık Kahverengi tonlarında’dır.  Tanıdığımızdan bu yana saç renginde fazla değişikliğe gitmeyen Öykü Karayel (Eylül) açık kahve tonları arasında geçişler yapmaktadır. Bir aralar kahve tonlarındaki saçlarına ışıltı katmak ve doğallıktan uzaklaşmamak adına hafif sarı renkler attırmıştı. Ben aralara atılan bu rengi kendisinde bir hayli beğenmiştim. Bu ışıltı rengi harici çok farklı renkleri tercih etmedi diyebiliriz. Bence kendisinde saç rengi olarak artık yeni bir değişiklik yapmasının zamanı çoktan geldi diye düşünüyorum ya siz?

Öykü Karayel Saç Kesimi

Güzel oyuncu saç kesimlerinde de renginde olduğu gibi pek fazla bir değişikliğe gitmiyor.  Daha önceki dizilerde şu anki saçlarının daha kısa ve katlı boyutlarını kullanmıştı. Şimdilerde ise orta boyda hafif katlı ve yine ufak maşalarla hareketlendirilmiş bir saç kesim tarzı var.

Öykü Karayel Saç Modelleri

Günlük hayatta daha çok toka’sız salık bir şekilde bırakılmış saçlara hafif maşa uygulayarak kullanımını sağlamaktadır. Zaman zaman üstten topuz olarak yada at kuyruğu tercihini yaparak bağladığı saçları da en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. Gelin Öykü Karayel (Eylül) saç modelleri galerisini yakından bir inceleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir