Şahin Tepesi 3.bölüm kıyafetleri

Herkese merhabalar, Şahin tepesi 3.bölüm kıyafetleri ile bu hafta yeni bir diziye sizlerinde istekleri doğrultusunda başlama kararı aldık. Dizi denince akla ilk gelen önemli detaylardan biride dizi de kullanılan kıyafetler ve markalar oluyor. Hatta dizinin izlenme oranlarında çok büyük katkılar sağladığını söyleyebiliriz. Şahin tepesi ilk bölümleri ile yüksek izlenme oranlarına ulaşmasa da yeni bölümler yayınlandıkça izleyici kitlesini arttıran dizilerden biri oldu. Özellikle dizinin kıyafetleri ile alakalı çok soru ve mail almaya başlayınca sizlerden gelen istekler doğrultusunda 3.bölüm kıyafetleri ve markalarını hemen ekleyelim istedik. Dizinin merak edilen stylingi ise daha önce izlenme rekorları kıran ve kıyafetlerinin de bir o kadar ön planda olduğu Fi Çi dizisinin kostüm sorumlusu Nurol Akbal ile Sema Işık Saral  Şahin tepesi adlı dizi de aynı performansla diziye imza atıyor.

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı…

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı… Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır… Birlikte büyüdüğü Tuna’nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır.

Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna’yla evlenmiş ve onların da iki çocukları olmuştur. Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için de büyük sürpriz olur. Tuna’nın çapkınlığıyla ünlü oğlu Efe’yle (Boran Kuzum), Melek’in kızı Verda (Aybüke Pusat) arasındaki kıvılcım gelecekteki aşkın habercisidir. Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir’i, hem de sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek’in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır. Omuzlarında en az Tuna’nınki kadar büyük bir sır yükü taşıyan Melek’in son anda verdiği karar, herkesin hayatındaki dengeleri alt üst edecektir. Gelelim asıl konumuz olan geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanan  ve çok merak edilen Şahin tepesi kıyafetleri ve markalarına.

Şahin Tepesi 3.bölüm 7 Aralık Cuma kıyafetleri
Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı için yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Diziler çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz.  Bulamadıklarımız yada sonradan denk geldiğimiz tüm kıyafetleri ise dizinin yeni bölümüne kadar araştırıp yazımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Bu nedenle yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin. Yeni bölümde yeni kıyafetler de görüşmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın.


Deniz’in şahin tepesi dizisinde giydiği bluz Selim Baklacı pantolon H6 by Hazal Ozman.


Şahin tepesinde Verda’nın giydiği mont Mavi fiyatı 200tl (Onlinede tükenmiş) kazak Stradivarius


Deniz’in şahin tepesi dizisinde giydiği Mont Levis fiyatı ise 150tl


Verda’nın giydiği triko bluz ise Bir Prova Odasından. (Sayfanın sadece instagram adresi mevcut.)


Tuna’nın şahin tepesinde giydiği ceket İpekyol etek ise Hidayet Akalan imzalı.


Verda’nın giydiği sweat Stradivarius pantolon Pull And Bear mont ise Koton’dan.


Tuna’nın dizide giydiği elbise ise Adil Işık’dan, bolero Özelm Süer imzalı.


Şahin tepesinde Meleğin giydiği takım Rue Online.


Şahin tepesinde Meleğin giydiği elbise Vekem ceket Forevernew.


Şahin tepesinde Meleğin giydiği kaban Lcwaikiki.


Tuna’nın şahin tepesinde giydiği ceket 248.fashionhouse kemer Gamze Saraçoğlu  etek Boreal Brandlifting


Şahin tepesinde Meleğin giydiği elbise Lemelanj kaban Perspective çanta ise Furla’dan.
Dilerseniz Şahin Tepesi bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir