Şahin Tepesi 4.bölüm kıyafetleri

Merhaba, geçen hafta dizi kıyafetlerini eklemeye başladığımız Şahin tepesi 4.bölüm kıyafetleri ile markaları eklemeye tüm hızıyla devam ediyoruz. Diziyle alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetlerin markasına diziden hemen sonra ve yeni bölüme kadar güncellenen sitemizin ilgili dizi kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her hafta izleyici kitlesini arttırmayı başaran dizinin kıyafetleri de senaryosu ve oyuncuları kadar beğenilmeye ve istek almaya devam ediyor. Hemen hemen her dizi de artık önemli deteylarından birininde dizinin kostüm ve stil başarısı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bana kalırsa kostüm ekibi işinin hakkını veriyor ve en beğenilen kombinlere her hafta imza atıyor. Bu arada Şahin tepesi dizisinde styling sorumlularını merak edenler için Nurol Akbal ile Sema Işık Saral isimlerini hatırlatmadan geçmeyelim. Malum dizimizin kıyafetlerinin bu kadar beğenilmesinde payları oldukça büyük.

Bu akşam dizide heyecan dorukta Mete’nin tehdidiyle O’nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek’e Nilüfer’den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna’nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek’in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek’in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır.

Ezgi’nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna’nın öne süreceği koz, Ezgi’yi Efe’den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda’dan henüz haberdar değildir. Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça’dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem’in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete’nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem’in Mete’ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

Şahin Tepesi 4.bölüm 14 Aralık Cuma kıyafetleri
Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı için yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Diziler çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz.  Bulamadıklarımız yada sonradan denk geldiğimiz tüm kıyafetleri ise dizinin yeni bölümüne kadar araştırıp yazımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Bu nedenle yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin. Yeni bölümde yeni kıyafetler de görüşmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın.


Dilerseniz Şahin Tepesi bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Şahin Tepesi 4.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir