Sefirin Kızı 19.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Sefirin Kızı 19.bölüm kıyafetleri ve markaları ile uzun zaman sonra kaldığı yerden devam eden dizi tüm sorulan kombineleri ile devam ediyor. Yeni bölümde de kullanılan kıyafetlerin markalarını sizler için buradan ekleyeceğiz. Beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.
Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak siz ulaşabilirsiniz. Sancar Nare’yi dedesinin siperine kilitler ve Gediz’in konağa girmesini yasaklar. Bir zamanlar dedesinin olan konağa girmesinin yasaklanması, Gediz’i çok sarsar. Menekşe de Nare’nin üst katında kalmasıyla deliye döner. Kahraman onu Nare’den kurtarabileceğini söyleyince onunla işbirliği yapmaya karar verir.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Pijama Takımı etiketsiz yani markası belli değilmiş benzer modeller için TIKLAYIN 


Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Pantolon; Oysho, Tişört Zara onlineda yok benzer modeller için ve pantolon için TIKLAYIN  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir