Sefirin Kızı 27.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Sefirin Kızı 27.bölüm kıyafetleri ve markaları ile devam ede gelen dizi başarılı bir şekilde tüm hızıyla devam ediyor. Bizlerde bulduğumuz kıyafetlerin markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz. Bu bölümde de kullanılan kıyafetleri merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Önce ölümün sonra tutsaklığın imtihanından geçen Nare ve Sancar, Gediz’in ihanetiyle sarsılırlar ama bu ihanetin acısını yaşayamadan yeni bir imtihanla karşılaşırlar. Sancar’ın omurgasındaki kırık, onu bir daha yürüyememe ihtimaliyle yüz yüze bırakır. Sevdalıları, birbirlerine çok sıkı tutunmalarını gerektiren yeni bir savaş beklemektedir. 

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. 


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Bralet: Penti Ürün  için TIKLAYIN 


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Triko, Etek, Çizme: Zara stokta değil


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Sweatshirt ve Etek: Zara, Saat: Cartier Etek ve Sweatshirt alternatifleri için TIKLAYIN 


Yeni Bölümde Nare’nin giydiği Triko Takım Zara’dan •
Hırka Kod: 3653/104


Sefirin Kızı Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare’nin giydiği Triko Elbisesi H&M marka Fiyatı: 115₺, Çizmeler Zara.
İki üründe malesef satışta degil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir