Sefirin Kızı 3.bölüm Kıyafetleri


Merhabalar…Sefirin Kızı 3.bölüm kıyafetleri ve markaları yeni bir bölümde de izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde de dizide beğeni ile seçilmiş kıyafetlerin markalarını sizler için buradan ekleyeceğiz. Beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak siz ulaşabilirsiniz.

Sefir, Melek’i kaçır. Bunun üzerine Sancar’la Nare kızlarının peşine düşerler. Podgoridsa’ya giderler. Gittikleri yerler farklı bir dünya gibi… Kızları için yeniden bir araya gelirler.
Yol boyunca birlikte oldukları zamanın heyecanı ve kızlarını aradıkları üzüntüsünü aynı anda yaşarlar. Dizi tüm hızıyla devam ediyor. Devamında izleyicileri neler bekleyecek.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Gelinlik; Barruslondon Fiyatı 7000TL •


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Sweatshirt; Puma. Onlinede mevcut değil. Benzer ürünler için TIKLAYIN


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Hırka; Zara . Tükenmiş benzer alternatifleri için TIKLAYIN 


Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği Çizme; Mango için TIKLAYIN 

4 Comments on “Sefirin Kızı 3.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba gedizin giydiği yarım balıkçı beyaz kazağın markasını öğrenebilirmiyim mavi takımın içine giydiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir