Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm kıyafetleri

Bu hafta sizler için yeni başlamış olan ama kıyafetleri dikkatimi çeken Sen anlat karadeniz kıyafetleri ve markalarını derleyip yeni dizi kıyafet kategorisine katalım istedim.  Konusuyla olduğu kadar oyuncularıyla ve kıyafetleri de benim dikkatimi çekmeyi başaran sen anlat karadeniz dizisi sizlerinde dikkatini çekmiş olabileceğini düşünüp, beğendiğim dizi kıyafetlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Sen anlat karadeniz, ben anlatınca deli diyorlar sloganıyla 25 Ocak perşembe günü Atv ekranlarında yayınlanan dizinin kıyafetleri yazımızın devamında açıklanıyor olacak. Fakat öncelikle kısaca size diziden ve oyunculardan bahsetmek isterim.


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Eyşan Gözde Kansu siyah elbise Atolyeno6

On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar’ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes’in hayatındaki tek güzel şey yedi yaşındaki oğlu Yiğit’tir. Bu sekiz yıl boyunca gece gündüz gördüğü şiddete boyun eğmeyen Nefes, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışır. Ama her defasında yakalanır, kapılar tekrar üstüne kilitlenir ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar.


Tahir Kaleli, nam-ı diğer Deli Tahir, Karadenizli muhafazakâr bir ailenin oğludur. Ailenin sahip olduğu kum şirketinde masa başında oturacağına, kum gemilerinde kaptanlık yapmayı, koca koca direklerin tepelerinde makara yağlamayı tercih eden asi, mert, gözü pek, korkusuz bir Karadeniz delikanlısıdır. Tek derdi onu köyün en uslu kızıyla evlendirmek isteyen annesi Saniye’dir. Ancak Sayar Beton’la anlaşma imzalamak için geldikleri İstanbul’da, Tahir’in hayatı sonsuza kadar değişecektir. Vedat Sayar, Kaleli ailesini akşam yemeğine çağırınca Tahir’le Nefes tanışırlar. Tahir Nefes’e ilk gördüğü anda vurulur ve kısacık bir andan sonra evli barklı kadına bakmanın ağırlığını hissedip bakışlarını da ilgisini de Nefes’den çeker, ta ki o narin bileklerde şiddet izlerini görene kadar.


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Nefes İrem Helvacıoğlu beyaz mont Zara

Sen anlat karadeniz kıyafetleri bundan böyle her hafta yeni bölümünde kendi kategorisinde www.dizikiyafeti.com farkıyla sizlere açıklanıyor olacak. Dizi de merak ettiğiniz bütün kıyafetlerin model, marka ve fiyat bilgilerine diziyle alakalı kategoriden ulaşabilir, detayları daha yakından inceleyebilirsiniz. Ayrıca dizi de oynayan tüm oyuncuların ve sen anlat dizi sponsorları konusunuda sizlere ayrıca paylaşacağım.  Şimdilik dizinin ilk bölümünden merak edilen kıyafetlerle başlayalım isterim.


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm 25 Ocak Perşembe kıyafetleri
Sen anlat karadeniz Nefes İrem Helvacıoğlu kıyafetleri ilk bölümün en merak edilen kıyafetlerin başındaydı, bu nedenle sizlere ilk olarak dizinin başrol oyuncusu olan İrem Helvacıoğlu kıyafetleri ile Eyşan Gözde Kansu kıyafetleri ve de  Tahir Ulaş Tuna Astepe kıyafetleri ve markalarıyla ilk bölüme başlamak istedim, umarım istediğiniz kıyafet modeli ve markası eklediğim kıyafetlerin içerisinde vardır. Şayet beğendiğiniz yada markasını merak ettiğiniz herhangi bir kıyafet modeli var ise tüm oyuncuların kıyafetleri ile alakalı detayları ve soruları yorum bölümünden istek olarak belirtin. İstediğiniz kıyafetler araştırılıp en kısa sürede yazıya dahil edilecektir.


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Nefes İrem Helvacıoğlu beyaz elbise Barrus London


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Nefes İrem Helvacıoğlu kırmızı triko panço, hırka Koton


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Nefes İrem Helvacıoğlu kot pantolon Koton


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Nefes İrem Helvacıoğlu kolye Komnata Jewelry
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

39 Comments on “Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm kıyafetleri”

 1. merhaba nefesin 1. bölüm giydiği pul detaylı koton jeans ın üstündeki bluzu arıyorum ama hangi marka yada model bulamadım yardımcı olur musunuz?

 2. Merhabalar bende mutfak malzemesi sormak istiyorum. 2.bölümde Mustafaların evindeki yemek takımı markasını öğrenmek istiyorum(Lacivert – beyaz)

 3. Gözde Kansu’nun Sen Anlat Karadeniz dizisindeki 1. Bölüm 52. Dakikadaki kıyafeti, nereden? Öğrenebilir miyim?

 4. Efendim Keşan Bezi kıyafetlerini koymamışsınız.. Karadeniz keşanı hakkında bir yazı yazarsanız memnun oluruz

    1. Pull and bear
     pullandbear.com/tr/erkek/giyim/kabanlar-ve-ceketler/%C5%9Fi%C5%9Fme-mont-c1030009520p500565016.html?NEWCOLLECTION#506

  1. Verdiğim markanın sosyal medya adreslerinden yada online alış veriş sitesi varsa araştırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir