Sen Anlat Karadeniz 2.bölüm kıyafetleri

Geçen haftalarda ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Sen anlat karadeniz 2.bölüm kıyafetleri, fiyatları ve markaları açıklamak üzere sizlerleyim. Öncelikle yeni dizilerin sponsorları ve kullanılan kıyafet modelleri oturmadığı için bulmak bir hayli zor oluyor. Bu nedenle Sen anlat karadeniz dizisi bir kaç bölüm ilerleyene kadar kıyafetlerini sizlere bulmakta biraz zorlanabilir, sadece bir kaç kare kıyafet paylaşımda bulunabilirim. Siz yine de istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırmaya devam edin, bulunan ve istenilen tüm kıyafet model ve markaları olabildiğince yazıya dahil edilecektir.


Nefes Vedat’a teslim olmak yerine, Deli Tahir’in elini tutup Karadeniz’in sarp kayalarından hırçın dalgalarına atlamayı göze alır. Ancak bu atlayış, Nefes’in boğulmasına ve kalbinin durmasına neden olur. Tahir, Nefes ve Yiğit’le hayat mücadelesi verirken, ailesi de Vedat ve adamlarıyla büyük bir kavgaya tutuşur. Sonunda, Yangazlar’ın yaptığı akıllıca bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yiğit kurtulurlar. Ancak, onların geçici kurtuluşu, Vedat’ın psikopatça öfkesini köy halkına çevirmesine neden olur. Karısını ve oğlunu saklayan Karadenizlilere yapmadığını bırakmaz. Köyün imamı Osman Hoca’ya işkence etmek, Vedat’ın canavarlığının son noktası olacaktır.

Tahir ise, kaçtıkları yayla evinde, Vedat’ın sekiz yıldır Nefes’e neler çektirdiğini öğrenir. Nefes’in yaşadıklarını öğrenmek, o sert Karadeniz delikanlısının hüngür hüngür ağlamasına neden olur. O gece, iki genç acılarını ve öfkelerini Karadeniz’in dağlarına, dalgalarına, bulutlarına akıtırlar.

Onlar saklandıkları yerde acılarıyla boğuşurlarken, Vedat ve Eyşan herkes için yeni acılar yaratmanın peşindedirler. Mustafa, ailesinin geçim kaynağı Kaleli Kum’un batması tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Mustafa ailesini korumak için neleri göze alacak?


Sen anlat karadeniz alışılmış dizilerden farkı olmamasına rağmen kendini izletmeyi ve izleyicileri ekran başına bağlamayı başardı. Şimdiden ikinci bölümü merakla beklenen dizinin kadın şiddetine yer vermesi ve örneklendirmesi ile sosyal medya ve bir çok platformda tartışma konusu oldu.  Sen anlat karadeniz kıyafetleri dizinin başrolünde oynayan ve ilk bölümünde giydiği beyaz elbise ile dikkatleri üstünde toplamış olan güzel oyuncu  Nefes İrem Helvacıoğlu kıyafetleri her hafta düzenli olarak sitemize eklenmeye devam edecektir. Diğer yandan dizinin diğer karakteri Eyşan Gözde Kansu kıyafetleri ve modelleri de her hafta yazımıza dahil edilecektir.

Yavuz Bingöl ile yaptığı evlilikte adını duyuran ve internette fenomen olan isimlerden biri olan Asiye Öykü Gürman başarılı oyunculuğu ile herkesi şaşırttı. Güzel sesiyle ilk olarak kalbimizi  fetheden Öykü Gürman başarılığı oyunculuğu ve dizi de giydiği kıyafetler ile de dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Sen anlat karadeniz Asiye kıyafetleri de her hafta düzenli olarak yazımız da olmaya devam edecektir.

Sen Anlat Karadeniz 2.bölüm 31 Ocak Çarşamba kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir.Sen anlat karadenizkıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Sen Anlat Karadeniz 1.bölüm Nefes İrem Helvacıoğlu beyaz mont Zara


Sen Anlat Karadeniz  Nefes İrem Helvacıoğlu kolye Komnata Jewelry


Sen Anlat Karadeniz  Nefes İrem Helvacıoğlu beyaz elbise Barrus London


Sen Anlat Karadeniz  Nefes İrem Helvacıoğlu kot pantolon Koton
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz tüm bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

21 Comments on “Sen Anlat Karadeniz 2.bölüm kıyafetleri”

  1. Tahirin giydiği kazak Zara fiyatı 99.5 ₺ nefesin 10.bolumde giydiği mont ta Zara 299₺ onu da kuş tüyü kapüşonlu mont diye arayarak bulabilirsiniz

  2. asiyenin kafasına fırlatılan terlik sahnesi esnasında üzerinde bir karışık kuyu renkli elbise var çok beğendim ama markasını ve nerede satıldığını bilmiyorum söylermisiniz lütfen

  3. Irem helvacioglunun montunu ariyorum ama bir turlu alamiyorum beyaz montu almayi dusundugumden beri alamiyorum

  4. Dizi yeni olduğu için oturana kadar biraz markaları bulmakta zorlanıyorum bir kaç bölüme kadar dizi iyice oturur hepsini paylaşırım. Bu arada kabanı araştırıorum henüz bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir