Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm kıyafetleri

Selamlar herkese…Yine bomba gibi bir dizinin kıyafetleriyle sizlerle başbaşayız. Başlıktan da anlayacağınız üzere Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Kıyafetlerden önce biraz dizinin hakkında konuşalım mı ne dersiniz? Ya ne olacak bu Tahir ile Nefes’in aşkı? Vedat böyle saplantılı, psikopat biri iken kusura bakmayın aşık diyemiyorum çünkü böyle aşk olmaz olsun yani. Tahir ile Nefes’in aşkının ceremesini de sadece onlar değil etrafındakiler de çekiyor maalesef. Bu bölümde baya olaylar olaylar…

Eee yani dizi bu… Nasıl kavuşunca aşk biter diyorlarsa kavuşunca dizi de biter düşüncesiyle hareket ediliyor herhalde. Neyse biz kah ağlarız kah güleriz ama yine de izleriz. Zaten dizi de giyilen kıyafetlerden söz etmeye gerek bile yok. Nefes’in giydiği elbiseler en çok merak edilenlerden. Tabi güzel oyuncumuza ne giyse yakışıyor.

Hal böyle olunca bizlerde naçizane Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm kıyafetlerini siz değerli takipçilerimizle elimizden geldiğince sıkı bir araştırma ile paylaşmaya çalışıyoruz. Malum Sen Anlat Karadeniz yayınlandıktan sonra bazı eleştiriler alsa da (Ki bunlar gerçek hayatta maalesef çok olan olaylar !!!)reyting rekorları kırdı, kırmaya da devam edecek.

Sen Anlat Karadeniz 23.bölümde neler olacak?

Nefes ve Tahir, Vedat’ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit’in sünnet töreni için hazırlık yapılırken, törene katılmaya kararlı olan Vedat nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat’a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat’ın yaşadığını Murat’a söylemek isterken sevdiğinin başına nasıl bir bela açacak? Asiye’yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm 26 Eylül kıyafetleri
Evet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ha bir de şöyle bir şey var: Dizi yayınlandıktan sonra bir daha ki bölüme kadar kıyafetler sürekli eklenmeye devam edilecektir. Yazımızı sürekli takipte kalmayı unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça kalın….


Nefes’in 24.bölüm’de giydiği mavi elbise Trendyol, fiyatı 90₺


Nefes’in giydiği beyaz elbise Stylingi Semmdemir tarafından özel yaptırılmıştır.
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir