Sen Anlat Karadeniz 3.bölüm kıyafetleri

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi odağı olan ve izlenme rekorları kıran Sen anlat karadeniz kıyafetleri 3. bölüm ile sizlerleyim. İnanın bana bu dizinin yeni olması sebebiyle her bir kıyafet modeli için oldukça uğraşıyor ve markalarını bulmak için saatlerimi harcıyorum. Fakat bu sorunun dizinin ilerleyen bölümlerinde düzeliceğine inandığım için şimdilik sabrediyorum. =) Öncelikle yorumlarda talep etmiş olduğunuz kıyafetleri cevap vermesem de mutlaka okuduğumu belirteyim.


 ve Yiğit’i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa’dır ve Vedat, Kaleli Ailesi’nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya  ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.

Ama , deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir’in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes’in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır. Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes’i korumaktan değil ama Nefes’in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan’la evlenmeyi kabul eden bir adamdır.

Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.


İstediğiniz tüm kıyafet modellerini okumakla kalmıyor, araştırıyorum da aranızdan herhangi 1 kişi herhangi bir kıyafeti talep etmiş olsa da yoğunluktan cevap yazamasam da mutlaka yazıya dahil ediyorum. Fakat biraz önce de dediğim gibi hepsini tek tek saatlerce araştırıyorum ve ancak bulabildiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Sizler yorum bölümünden Sen anlat karadeniz kıyafetleri ile alakalı tüm sorularınızı ve isteklerini belirtmeye devam edin, bulduğum tüm kıyafetleri yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Öte yandan Sen anlat karadeniz yeni bölüm kıyafetlerinde geçen bölüm gibi çok fazla kullanılan kıyafet modelleri yer almıyor. Kıyafet modelleri ve tarzları çoğaldıkça bura da sizler için her hafta yeni bölüm ile birlikte paylaşmaya devam ediyor olacak ve markalarını, fiyatlarını açıklıyor olacağım.


Sen Anlat Karadeniz 3.bölüm 7 Şubat Çarşamba kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Sen anlat karadeniz kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz 4. ve tüm bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

17 Comments on “Sen Anlat Karadeniz 3.bölüm kıyafetleri”

  1. Sayfanın en başındaki fotoğrafta nefes abisinin fotosuna bakıyo orada Tahir’in üzerindeki ceketin markasını bulabilir misiniz

  2. En üste nefesin abisinin fotoğrafa baktığı sahne de Tahir’in üzerinde bir ceket var onun markasını öğrenebilir miyim

  3. Bu bolumde Eyşan’ın giydigi kol dekolteli beyaz bogazli kazak hangi markanin acaba? Tasarim gibi duruyor ama bulamadim 🙁

  4. Sen anlat karadeniz dizisi 3. Bölümde avukat esma rolündeki oyuncunun ceketinin markasını yazarsanız çok sevinirim….

    1. Kilim desenli ceketi diyorsanız ben aynısını Kayseri’de çok uygun fiyata aldım uzun diz üstü bir ceket modeli

  5. Merhaba 3. Bölüm yani bu akşamki bölümde eyşanın üzerindeki siyah kabana bayıldım. Lütfen hangi marka olduğunu öğrenebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir