Sen Anlat Karadeniz 32.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti takipçileri…Çarşamba günlerinin bombası Sen Anlat Karadeniz 32.bölüm kıyafetleri ile siz değerli takipçilerimizin karşısındayız. Öncelikle şunu söylemeliyim ki kendinizi çok şanslı hissetmelisiniz. Çünkü dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Sen Anlat Karadeniz gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Merak ettiğiniz kıyafeti yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ve özellikle İrem Helvacıoğlu’nun Lcwaikiki reklam yüzü olduğu için dizide daha çok giydikleri Lcwaikiki ve Adl markaları oluyor. Bu da siz değerli takipçilerimize tüyomuz olsun.

Sen Anlat Karadeniz 32.Bölümde Neler Olacak?

Fatih’in vurulması Saniye için bardağı taşıran son damla olur. Saniye tarafından evden kovulan Nefes duyduklarını sineye çekecek mi? Yoksa Nefes için gördüğü güzel düşten uyanma zamanı mı geldi? Vedat’ın Nazar’a yaptıklarını öğrenen Cemil hesap soruyor. Eline silahı alıp Vedat’ın karşısına çıkan Cemil, Vedat’ı öldürmeye kararlıdır. Nefes tarafından terk edilen Tahir ise, kendini Karadeniz’in insafına bırakır…

Sen Anlat Karadeniz 32.bölüm 28 Kasım kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Çarşamba günü saat 20.00’da Atv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz 33.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “Sen Anlat Karadeniz 32.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Sen anlat karadeniz 20 mart carsamba günkü bölümde asiyenin kayninin düğününde giydiği abiye

  2. ulaş tuna astepenin giydigi kaban hangi magazada satılıyor yada aynı renk aynı kabandan nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir