Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm kıyafetleri

Yeni başlayan ama reyting rekorları kıran dizilerden biri olan Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu bölümde de merak ettiğiniz tüm kıyafet modellerini, markalarını ve fiyatlarını sitemiz aracılığı ile bulabilir, sevdiğiniz kıyafet modellerini eklediğimiz görselin altında ki markanın sitesinden yada sosyal medya adreslerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz kıyafetlerin markalarını öğrenmek için tek yapmanız gereken her hafta düzenli olarak eklenen bir çok dizi kıyafetlerinin özenli bir şekilde eklendiği www.dizikiyafet.com sitemizi ziyaret ederek istediğiniz kıyafet modellerini yakından incelemek!

Sen Anlat Karadeniz kıyafetlerini merak edenler ve sürekli araştıranlar için artık tüm kıyafetleri daha doğrusu merak edilen kıyafet modellerini sizlerle sponsor sorumlusu aracılığıyla paylaşma şansı bulacağım. Geçtiğimiz haftalarda denk gelip, kıyafetleri bana sunan ve markalarını açıklamam isteyen sevgili sponsorumuz’a teşekkürlerimi buradan sunmak istiyorum. Zira bu dizinin kıyafetlerini bulmak için ne kadar uğraş verdiğimi ve kesinlikle bulamadığımı daha önce sizlerle paylaşmıştım. Bu haftadan sonra böyle bir sorunumuz kalmayacağı için beğendiğiniz tüm kıyafet modellerini bizlere sorabilir, yanıtları için ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ 

Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir.

Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın ellerinden almak ve Yiğit’i kurtarmak.

Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.

Sen anlat karadeniz kıyafetleri dizinin başrolünde oynayan ve ilk bölümünde giydiği beyaz elbise ile dikkatleri üstünde toplamış olan güzel oyuncu  Nefes İrem Helvacıoğlu kıyafetleri her hafta düzenli olarak sitemize eklenmeye devam edecektir. Diğer yandan dizinin diğer karakteri Eyşan Gözde Kansu kıyafetleri ve modelleri de her hafta yazımıza dahil edilecektir. Aynı zamanda Tahir’in çok merak edilen kıyafetleri de bu bölümde yazımızın devamında açıklanıyor.

Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm 21 Şubat Kıyafetleri

Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Sen anlat karadeniz kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Tahir siyah şişme mont Jack Jones fiyatı 270 TL


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Nefes (İrem Helvacıoğlu) beyaz elbise eklenecek.


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Asiye elbise Bigdart fiyatı 30TL indirimli olarak satışta.


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Eyşa’nın gözlüklerine alternatif olarak Zolo markasını tercih edebilirsiniz.


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Tahirin gemide giydiği bu montu Adil Işıkta satışta.


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Tahir hırka U.S. Polo Assn. Turkey Boyner’de satışta fiyatı 100.00 TL


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Tahirin şişme montu’nun bir benzeri Koton‘da 80 TL olarak indirimli satışa sunuldu.


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Tahir’in taktığı bordo şapka ONeill fiyatı 12.50 TL
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz 6. ve tüm yeni, eski bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm kıyafetleri”

  1. Tahirin saatinin markasini ogrenebilir miyim? Kahverengi deri kayisli altin kaplama gibi duruyor. Hatirlamaniz acisindan yazayim dedim. Yardimci olursanizi sevinirim kolay gelsin.

      1. diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri araştırıyorum, bulursam mutlaka son bölüm kıyafetlerine eklemiş olurum, ara sıra kontrol edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir