Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm kıyafetleri

Haftalardır zirveye ortak olan ve yerini kimseye kaptırmayan Sen anlat karadeniz kıyafetleri 6.bölüm ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sen anlat karadeniz dizisi sürekli kaçış halinde olan bir annenin hikayesini anlattığı için dizinin bu bölümünde şu sıralar çokta kıyafet modellerinin ve markalarının kullanıldığını söyleyemem. Dizinin korkusuz ve cesaretli oyuncusu Tahir’in giydiği kıyafetleri olabildiğince araştırıp sizlere sunmaya devam ediyoruz. Fakat Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu kıyafetleri bu bölümlerde fazla model ve markaların kıyafetleri kullanılmadığı için sadece ilk bölümlerde giymiş olduğu kıyafetleri be son bölümlerde sadece bir kaç kıyafet modelini ve markasını sizlere sunabildik.

İlerleyen bölümlerde bu durumun değişeceğini düşünerek kıyafetleri her hafta düzenli olarak eklemeye ve araştırmaya devam ediyoruz. Dizinin bu akşam Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde ise dengeler değişiyor.  Heyecanla beklenen yeni bölümünün kısa özetine değinerek kıyafetlere devam etmek istiyorum. Dizide giyilen tüm kıyafet modelleri için sen anlat karadeniz kıyafetleri kategorisini inceleyebilirsiniz. “Nefes’ten Tahir’e yar olmaz…”

Mustafa, Eyşan’ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat’a Yiğit’i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır. Tahir’in canı emniyettedir ama Vedat’ın Nefes’e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes’e şartını koşar. “Yiğit’i görmek istiyorsan, evlen benimle!” Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar.

Yiğit’i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar. Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar’ın şeytanın inine girmesine neden olur. Tahir, Yiğit’e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa’nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat’ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

Gelelim bu hafta Sen anlat karadeniz kıyafetleri  ile alakalı tüm detaylara.  Sen anlat karadeniz Nefes İrem Helvacıoğlu kıyafetleri ilk bölümün en merak edilen kıyafetlerin başındaydı, bu nedenle sizlere ilk olarak dizinin başrol oyuncusu olan İrem Helvacıoğlu kıyafetleri ile Eyşan Gözde Kansu kıyafetleri ve de  Tahir Ulaş Tuna Astepe kıyafetleri ve markalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.  Umarım istediğiniz kıyafet modeli ve markası eklediğim kıyafetlerin içerisinde mevcuttur. Şayet mevcut değil ise  beğendiğiniz yada markasını merak ettiğiniz herhangi bir kıyafet modeli var ise tüm oyuncuların kıyafetleri ile alakalı detayları ve soruları yorum bölümünden istek olarak belirtin. İstediğiniz kıyafetler araştırılıp en kısa sürede yazıya dahil edilecektir.

Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm 28 Şubat kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir.Sen anlat karadenizkıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm Tahir siyah şişme mont Jack Jones fiyatı 270 TL
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz 6. ve tüm yeni, eski bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

20 Comments on “Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm kıyafetleri”

  1. Öykü gürman en son bölüm nefesin nikahinda giydigi nerden acaba ögrenebilirmiyim( Sen anlat karadeniz)

  2. 6.bölüm eyşan kırmızı kazağının altına giydiği pantalon veya tayt markasını öğrenebilir miyiz

    1. Öykü gürman en son bölüm nefesin nikahinda giydigi nerden acaba ögrenebilirmiyim( Sen anlat karadeniz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir