Sen Çal Kapımı 19.bölüm Kıyafetleri

Selamlar…Sen Çal Kapımı 19.bölüm Kıyafetleri ve markaları ile devam eden dizinin kıyafetlerini bulup buradan eklemeye devam ediyoruz.
Eda ve Serkan’ın son tartışmaları, Eda’nın Serkan’a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda’nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın,  bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.

Sen Çal Kapımı dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’in Ekose Takımı Point markalı.


Eda’nın Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği Elbise: Naiaistanbul


Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın giydiği Pijama Takımı: Serbella ürün için TIKLAYIN 


Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın giydiği Ceket: Zara Jean: Mavi pantolon için TIKLAYIN 


Eda’nın Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği Elbise: Naiaistanbul , Trençkot: Bsl Fashion Fiyatı 370₺ Trençkot Kod:15703 Ceket: Fidan Şimşek •


Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın giydiği Kaban: Bershka  ürün için TIKLAYIN 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir