Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm kıyafetleri

Bu haftada Siyah Beyaz Aşk  kıyafetleri 10. Bölüm ve markaları ile yine sizlerle beraberiz.  Bütün diziler de olduğu gibi Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri koleksiyonunu’da her hafta sizlerden gelen yoğun bir istek üzerine her hafta araştırmalarımıza ekleyip markalarını bulup sizlerle paylaşıyoruz.   Dizi kıyafetlerini satın almak isteyenler Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri modellerini paylaştığımız  markaların sitelerine yada sosyal medya adreslerine girip inceleyebilir, sevdiğiniz kıyafetleri kolaylıkla satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölümde Aslı, Ferhat’ın babasının Namık Emirhan olduğunu itiraf edecek mi?

Siyah Beyaz Aşk’ın 18 Aralık 2017 Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Namık Emirhan ile Yeter’in konuşmalarını dinleyen Aslı, gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Ferhat’ın babasının sanıldığının aksine Namık Emirhan olduğunu öğrenen Aslı, yıllardır söylenen yalana göz yumacak mıdır? Hayatta doğruları için yaşayan Aslı, bunu Ferhat’a söyleyebilecek mi?

Ferhat, Namık Emirhan’ın düşmanı Şahin Cigal’dan tüm ailesi adına intikamını almayı başarır. Şahin Cigal ölürken, yanında sırlarını da götürür. Namık Emirhan ile Yeter’in konuşmalarını dinleyen Aslı, şok gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Namık Emirhan’ın, Ferhat’ın babası olduğunu öğrenen Aslı, yıllardır saklanan gerçeğin herkesin hayatını değiştireceğinin farkındadır. Ferhat’ın acılarıyla yüz yüze gelen Aslı, ona karşı farklı duyguları olduğunu anlamaya başlar. Bu duygular Aslı’yı harekete geçirecektir.


Gelelim dizinin bu hafta yayınlanan yeni bölüm kıyafetleri ve markalarına. Her hafta dizi de kullanılan yeni modeller ve markaları sizlerle paylaşmaya devam ediyor ve yorum bölümünden istediğiniz tüm kıyafet model ve markalarını elimizden geldiğince bulmaya çalışıyoruz. Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri bu hafta da birbirinden farklı ve renkli model ve markalarla dolu. Dizi hayranlarının dizi de kullanılan Siyah Beyaz Aşk  Aslı (Birce Akalay) kıyafetleri ile alakalı sosyal medyada yaptıkları olumsuz yorumları sonucu kullanılan kıyafet modellerinde daha fazla çeşitlilik ve stil sunması bekleniyor. Bakalım dizinin yapımcıları bu yorumları dikkate alacak mı? Hepsi ve daha fazlası bu akşam yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi 10.bölümde!

Diğer yandan Siyah Beyaz Aşk Ferhat (İbrahim Çelikol) kıyafetleri ve markaları da yine bu hafta da yazımızın devamında olacaktır. Kıyafetlerin 30 dakikada bir güncellendiğini ve sürekli kontrol etmeniz gerektiğini unutmadan hatırlatalım. İstek yada merak ettiğiniz kıyafet model markalarını da yorum bölümünden bizlere ulaştırmayı unutmayın!

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 18 Aralık Kıyafetleri 


Siyah Beyaz Aşk 10.bölüm Aslı’nın (Birce Akalay) beyaz  triko kazağı : Adil Işık
Siyah Beyaz Aşk Ferhat gözlük : Turkuaz Optik


Siyah Beyaz Aşk 10.bölüm Aslı’nın (Birce Akalay) montu : Nisa Kalo


Siyah Beyaz Aşk 10.bölüm Namık takım elbise markası : Efor


Siyah Beyaz Aşk Ferhat (İbrahim Çelikol) kot pantolon, jean markası : Pierre Cardin
Siyah Beyaz Aşk Ferhat (İbrahim Çelikol) bisiklet yaka kazak: Mudo 69,95 TL


Siyah Beyaz Aşk Ferhatın ceketi : NetWork
Siyah Beyaz Aşk Ferhatın kazağı : Que

aslinin kupeleri
Siyah Beyaz Aşk Aslı (Birce Akalay) küpesi : Selin Ecer

asli bogazli kazak
Siyah Beyaz Aşk Aslı (Birce Akalay) kazak markası : Adil Işık Fiyatı 199,90

asli kelebek kolye
Siyah Beyaz Aşk Aslı (Birce Akalay) kelebek kolye markası : Selin Ecer Fiyatı 180 TL


Birce Akalayın Tegv’de giydiği tulum : Closh Boutique
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 9.bölüm ve tüm yeni eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir