Siyah Beyaz Aşk 14.bölüm kıyafetleri

Haftanın en fenomen dizilerinden biri olan Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri 14.bölüm marka ve fiyat bilgilerinin açıklandığı yeni bölüm kıyafetleri yazımızla yine sizlerleyim.  Henüz dizi başlamamışken Fragmanlar yayınlanır yayınlanmaz bir kaç kıyafet modelinin markasını bulup Instagram adresim üzerinden sizlerle paylaşmıştım. Aslının bu bölümde giydiği dantelli beyaz elbise ve bu elbisenin üzerine taktığı küpelerin marka bilgileri fragman yayınlanırken tarafımızca açıklanmıştı. Şimdi gelelim dizinin bu hafta ki merak edilen diğer kıyafet model ve markalarının açıklanmasına. Tüm açıklamalar yazımızın devamında sizleri bekliyor olacak.


Siyah Beyaz Aşk’ın 22 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Ferhat, Azad Dağıstan’dan aldığı mektubu, kızı Ayhan’a götürür. Orada karşılaştığı manzara, büyük bir tehlikede olduğunun resmidir. Ayhan Dağıstan, Ferhat’ın güvenilirliğini test ederken, Ferhat da karşı hamleye hazırlanırSiyah Beyaz Aşk 14. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Namık, silahla vurularak hayatının sonuna mı geliyor? Ferhat’ın etrafını sarıp yakan ateş ne?

Ferhat, hapiste aldığı bilğisyle ölüme cesur bir adım atmıştır. Fakat bu onun için büyük bir sınavdır. Bu sınav, Ferhat’a yeni kapılar açacaktır. Ferhat, artık başkasının yolundan değil, kendi yolundan gitmeye kararlı gibidir. Bu yolda yanında tutacağı tek kişi de Aslı gibi durmaktadır. Namık, silah namlusunun karşısında kendisini bulur. Tetiğinin çekilmesiyle ise ne olduğunu anlayamadan derin bir yara alır. Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!


Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.

Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı içinse yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır.  Markalarla mesaj yoluyla iletişim kurabilir, tüm detayları onlara yöneltebilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk 14.bölüm 22 Ocak Pazartesi kıyafetleri
Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir. Lütfen sormak istediğiniz kıyafet modelini, hangi sahne de, renk, ve model belirterek bizlere yöneltiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde sizlere bilgileri sunabiliriz.


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Aslı Birce Akalay dantelli beyaz elbise Fidan Şimşek Desinger


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Ayhanın kıyafetleri Barrus London


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Ayhanın çantası Coquet Accessories


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Aslı Birce Akalay uzun küpeler Selin Ecer


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Aslı Birce Akalay ekose kaban Marksand Spencer fiyatı 500 TL
Çantası Coquet Accessories fiyatı 80 TL


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Aslı Birce Akalay gömlek ve pantolon Mango


Siyah beyaz aşk 14.bölüm Ferhat İbrahim Çelikkol siyah palto Hatemoğlu
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 15.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 14.bölüm kıyafetleri”

  1. Siyah beyaz aşk 14.bölümde ayhanın giymiş olduğu kırmızı gömlek ve pantolon takımı

  2. 22 ocak da yayınlanan ebrunun vurulması sırasında burce akalayım kullanmış olduğu siyah sırt cantasini ogrenebilirmiyim

  3. 22 ocak siyah beyaz aşk dizisinde Vildanın siyah elbisesinin markasını öğrenebilir miyim?

  4. Ben kabanın altına giyilmiş tokalı siyah pantolonun hangi marka olduğunu öğrenmek istiyorum mümkünse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir