Siyah Beyaz Aşk 15.bölüm kıyafetleri

Sosyal medya fenomenlerinden Birce Akalayın başrollerin de oynadığı Siyah beyaz aşk kıyafetleri 15. bölüm modelleri, markaları ve fiyatlarını sunmak üzere yine bir pazartesi günü sizlerleyim.  Dizi de merak edilen Aslı Birce Akalay kıyafetleri ile alakalı tüm detayları ilk olarak sitemiz de bulabilir marka ve fiyat bilgilerine yine ilgili dizinin kıyafetleri kategorisinden her hafta düzenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey ilgili modelin hemen altınd ayazdığımız markanın online alışveriş sitesini ziyaret etmek yada ilgili markanın sosyal medya adresinlerinden iletişime geçmek olacaktır.


Siyah Beyaz Aşk 15. Bölümde Ferhat, evdeki bebeğin kız kardeşi Gülsüm’ün olduğunu öğreniyor!

Ferhat’ın aşk itirafı, Aslı ile aralarındaki buzların erimesine sebep olur. Namık Emirhan ile İdil’in düğününde patlayan silah, herkesin büyük bir şok yaşamasına sebep olur. Vurulan Namık Emirhan hayatta kalma savaşı vermeye başlarken, oklar Yeter’e yönelir. Yeter, kendisini savunmak zorunda kalacaktır.

Öte yandan Gülsüm’ün sırrı ortaya çıkar ve Ferhat’ı önemli bir sınav bekler. Ferhat, kız kardeşinin doğum yaptığını öğrenir ve ne yapacağını bilemez. Üstelik her koşulda güvenmeye başladığı Aslı’nın her şeyden haberi vardır.


Siyah beyaz aşk 15.bölüm Aslı Birce Akalay kazak Mavi Jeans
Siyah beyaz aşk 15.bölüm Aslı Birce Akalay pantolon Adil Işık

Ferhat, kız kardeşi Gülsüm’ün doğum yaptığını öğreniyor; ortalığı birbirine katıyor! Ferhat, Abidin’in sandığı bebeğin kız kardeşi Gülsüm’ün dünyaya getirdiğini öğrenir. Yaşadığı şaşkınlık ve öfkeyle, hesabını Gülsüm’den sormaya kalkan Ferhat’a, Abidin ve Aslı engel olur. Aslı’ya yaptığı aşk itirafından sonra arkasından böyle bir iş çevirdiğini öğrenen Ferhat, adeta çılgına döner.


Siyah beyaz aşk 15.bölüm Aslı Birce Akalay yeşil bluz Batik TR

Ferhat’ın öğrendiği bu gizli gerçek, tüm dengelerin değişmesine neden olur. Ferhat ile Gülsüm’ün yüzleşmesi, gelecek fırtınanın fitilini ateşler. Ferhat, kız kardeşi Gülsüm’ü affedecek mi? Aslı’nın kendisinden sakladığı sırla yüzleşen Ferhat, bunun hesabını kime kesecek? Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.

Siyah Beyaz Aşk 15.bölüm  29 Ocak Pazartesi Kıyafetleri
Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir. Lütfen sormak istediğiniz kıyafet modelini, hangi sahne de, renk, ve model belirterek bizlere yöneltiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde sizlere bilgileri sunabiliriz.


Siyah beyaz aşk 15.bölüm Aslı Birce Akalay palto, kaban, ceket Vekem
Siyah beyaz aşk 15.bölüm Ayhanın takımı İpekyol Ayhanın kabanı


Siyah beyaz aşk 15.bölüm Aslı Birce Akalay kazak Mavi Jeans
Siyah beyaz aşk 15.bölüm Aslı Birce Akalay pantolon Perspective Türkiye Burada takmış olduğu şahmeran ise Lunamerdin markasından.


Siyah beyaz aşk 15.bölüm Gülsüm kazak Mango kazağı Oxxo
Siyah beyaz aşk 15.bölüm Ferhatın takım elbisesi Pierre Cardin


Siyah beyaz aşk 15.bölüm İdil gelinlik Karahasans
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 16.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 15.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir