Siyah Beyaz Aşk 16.bölüm kıyafetleri

Siyah beyaz aşk kıyafetleri 16.bölüm marka ve fiyat bilgilerinin açıklandığı yeni bölümümüze geldi sıra. Dizi de giydiği kıyafetler ile ilgi odağı haline gelen ve sosyal medya fenomeni olan Siyah beyaz aşk Aslı Birce Akalay kıyafetleri her hafta ilgiyle ve büyük merakla beklenmeye devam ediyor. Dizi de sade ama şık kıyafet tercihleri yapan Birce Akalay Aslı karakterinde bir doktoru canlandırıyor. Geçen bölümde birbirinden heyecanlı sahneler ile izleyenlerini merakta bırakan dizinin bu hafta ki bölümü büyük bir heyecanla beklenmeye başlandı bile. Dizinin yeni yayınlanacak bölümü ile dizi yayınlanmadan hemen önce merak edilen kıyafetlerini ve markalarını yazımızın devamında sizlere açıklıyor olacağım.

Ferhat boşanma kararını yeniden değerlendiriyor; Aslı ilk defa bu kadar açık konuşuyor! Kamil’in annesinin Gülsüm olduğu ortaya çıktıktan sonra Abidin’den sürpriz bir karar gelir. Ferhat ile yüzleşen Abidin, Gülsüm ile evlenmek istediğini dile getirir. Ailenin gündemine bomba gibi düşen bu haber, herkesin büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Abidin’in aşkına sahip çıkması, Aslı’yı da harekete geçirir.


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay gömlek Mango fiyatı 90 TL

Aslı’yı korumak için boşanma kararı alan Ferhat, Azad Dağıstan tarafından tepkiyle karşılanır. Azad, Ferhat’ın kaçarak değil birbirlerine tutunarak var olabileceğini düşünür. Aslı’nın ağabeyi, Cem’in çağrısına kulak veren Ferhat, boşanma kararını bir kez daha düşünür.Öte yandan Abidin’in, Gülsüm ile evlenmek istemesi tüm aileye büyük bir şaşkınlık yaşatır. Ferhat, bu karar karşısında önemli bir sınavın eşiğine gelir.

Aslı, Ferhat’ın kaçmasından ve duygularını kalbine gömmesinden rahatsızdır. Ferhat’ın aldığı boşanma kararıyla büyük bir üzüntü duyan Aslı, ilk kez duygularını dile getirir. Aslı’nın sözleri karşısında zor anlar yaşayan Ferhat, beklenmedik bir harekette bulunur. Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 5 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay pantolon Bust2TR

Siyah Beyaz Aşk 16.bölüm 5 Şubat kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Fi Çi kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, mutlu ve umutlu kalın.


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay ceket Mango fiyatı 350 TL


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay kazak Que Ferhatın kazağı Ramsey Modası
Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay pantolon Mavi Jeans
Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay küpe La Prenda Pr


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay Hırka Mavi


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Ferhatın montu Desa
Yeterin Bluzu Adil Işık, kolyesi ise House Of MahNik


Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay kazak Mavi Jeans
Siyah beyaz aşk 16.bölüm Aslı Birce Akalay pantolon Perspective Türkiye Burada takmış olduğu şahmeran ise Lunamerdin markasından.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 17.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir