Siyah Beyaz Aşk 17.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları dizi henüz yayınlanmamışken ilk olarak www.dizikiyafeti.com farkı ile yazımızın devamında açıklanıyor olacak. İlgiyle izlenen dizilerden biri olan Siyah beyaz aşk kıyafetleri ile de bir çok kişinin her hafta ilgisini çekmeyi başarıyor. Açıkcası bu diziyi izlemediğim için dizi de ki kıyafetleri sizlere sunmam biraz zor oluyor fakat her halukarda yine de tüm kıyafetlerin marka bilgilerini ilk olarak sitemizde açıklanıyor. Diziyi izlemediğim için fakat sizlerden bu dizinin kıyafetleri ile alakalı çok talep geldiği için her hafta yeni bölüm kıyafetlerini eklemeye devam ediyoruz.

Dizi de merak ettiğiniz kıyafetler için yorum bölümünden istekte bulunurken lütfen kıyafeti net bir şekilde belirtiniz. Aksi takdirde istediğiniz kıyafet modelini bulmam saatlerimi bazen günlerimi alabiliyor. Bu nedenle Siyah beyaz aşk kıyafetleri ile alakalı sorduğunuz tüm kıyafetleri renk, model ve sahne ayrıntılarını es geçmeden belirtmenizi rica ediyorum. Bu şekilde sizlere daha daha sağlıklı sonuçlar elde edebilir ve daha hızlı cevaplarla isteklerinize yanıt verebilirim.

Siyah Beyaz Aşk 17. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı ile Ferhat, aşk tazeliyor; ikili arasındaki romantik dakikalar zirve yapıyor! Ferhat’ın kendisinden boşanmak istemesini kabullenemeyen Aslı, onu terk etme kararı alır. Ferhat, onu bu kararından vazgeçirmeye çalışır. Ferhat, Aslı’ya olan aşkına engel olmayacaktır ve aşkı uğruna savaşmayı göze alır. Siyah Beyaz Aşk 17. Bölümde Aslı ile Ferhat için aşk zamanı! İkili aralarındaki engelleri tamamen kaldırabilecekler mi?

Aslı’nın kendisini terk ettiğini düşünen Ferhat, onu kaybetmek istemediğini farkındadır. Aslı’nın kendisine olan aşkına karşılık vermek isteyen Ferhat, daha fazla gizlemek istemez. İkili aşkın doruklarına çıkarken, Gülsüm ile Abidin için de düğün zamanıdır. Öte yandan tüm aileyi etkileyen sürpriz bir olay yaşanacaktır.

Aslı’nın kalbini yeniden kazanmayı başaran Ferhat, yaşayamadıkları anların tadını çıkarmaya başlar. Gülsüm ise Abidin ile evlilik hazırlıklarına başlar. Ailenin onayını almak isteyen Gülsüm ile Abidin’e en büyük destek beklemedikleri birinden gelecektir. Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 12 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Siyah Beyaz Aşk 17.bölüm 12 Şubat kıyafetleri
Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir. Lütfen sormak istediğiniz kıyafet modelini, hangi sahne de, renk, ve model belirterek bizlere yöneltiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde sizlere bilgileri sunabiliriz.


Siyah beyaz aşk 17.bölüm Aslı Birce Akalay ceket Mango fiyatı 350 TL


Siyah beyaz aşk 17.bölüm Aslı Birce Akalayın atkısı Eklenecek


Siyah beyaz aşk 17.bölüm Gülsüm gelinlik Zeynep Haute Couture


Siyah beyaz aşk 17.bölüm Ferhatın montu Desa


Siyah beyaz aşk 17.bölüm Ferhatın pantolonu Ramsey Modası
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 18.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 17.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir