Siyah Beyaz Aşk 18.bölüm kıyafetleri

Haftanın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri 18.bölüm ile kaldığımız yerden giyilen kıyafet markalarını ve fiyatlarını sizlere açıklamaya devam ediyoruz. Özellikle dizi de Aslı (Birce Akalay) kıyafetleri çok fazla mesaj ve talep aldığı için dizinin başrol oyuncusu üzerine yoğunlaşmış durumdayız. Biliyorsunuz ki artık yorum bölümünden istediğiniz kıyafetleri araştırıp bulup ekliyor, daha fazlası olarak sadece bir kaç model markası paylaşımı yapıyorum. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafet modelini yorum bölümünden net ve açık bir şekilde sormayı unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafetleri tek tek özenle araştırıp yazıya dahil etmeye çalışıyoruz.

Siyah Beyaz Aşk 18. Bölümde Aslı ile Özgür’ü bekleyen tehlike ne? Ferhat ile Yiğit, Aslı ile Özgür’ü kurtarabilecekler mi?

Ferhat ile Aslı’nın aşk masalı yarım kalıyor; Aslı kaçırılıyor! Namık Emirhan, ailelerinin başına gelen tüm kötü olayların sebebi olarak Aslı’yı görür. Aslı’yı öldürtme konusunda ısrarcıdır ve bunun için Cüneyt’i görevlendirir. Cüneyt, Namık Emirhan’ın sağ kolu olabilmek için harekete geçer. Özgür masalın sonunu öğrenmek için Ferhat’ı arıyor. Masalın sonunda “Güzel, Çirkin’e bi’ güzel aşık olmuş.”

Ferhat’ın mutlu hikayesi uzun sürmüyor; ikiliyi büyük bir tehlike bekliyor! Aslı ile Ferhat, aralarındaki engelleri kaldırdıktan sonra kendilerini aşkın kollarına bırakırlar. Fakat bu mutluluk anları çok uzun sürmez. Ailelerinin başına gelen belaların sorumlusu olarak Aslı’yı gören Namık Emirhan, onun öldürülmesi için Cüneyt’e emir verir. Namık Emirhan’ın sağ kolu olmak isteyen Cüneyt, hırsları için Aslı’yı öldürmeye karar verir.

Aslı, yapılan plan sonucu kaçırılır. Ferhat’a bir kötü haber de Yiğit’in oğlu Özgür’den gelir. Özgür de kaçırılır ve Ferhat, kardeşi Yiğit ile birlikte hareket etmek durumunda kalır. Ferhat, Aslı’yı kurtarabilecek mi? Cüneyt, Namık Emirhan’ın gözüne girebilecek mi? Ferhat ile Namık Emirhan’ın yeni yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

Ferhat ile Yiğit, iş birliği yaparlar. Aslı ile Özgür’ü kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 12 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Siyah Beyaz Aşk 18.bölüm 19 Şubat Pazartesi Kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.


Siyah beyaz aşk 18.bölüm Aslı Birce Akalay kırmızı kaban Perspective fiyatı 170 TL


Siyah beyaz aşk 18.bölüm Aslı Birce Akalay kot pantolon Levis


Siyah beyaz aşk 18.bölüm Namık takım elbise Hatemoğlu


Siyah beyaz aşk 18.bölüm Cüneyt’in tüm kombini Efor 


Siyah beyaz aşk 18.bölüm Ferhat kaban Ramsey Modası


Siyah beyaz aşk 18.bölüm Aslı Birce Akalay üst Perspective markasından, online satışta tükenmiş.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 19.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 18.bölüm kıyafetleri”

  1. Siyah beyaz aşk 18.bölüm Gülsüm’ün giydiği mavi uzun elbisenin markasını öğrene bilir miyim acaba teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir