Siyah Beyaz Aşk 19.bölüm kıyafetleri

Pazartesi günlerinin sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri 19.bölüm marka ve fiyatları sunmak üzere yine sizinleyim. Siyah beyaz aşk ile alakalı tüm bölüm kıyafetlerini Siyah beyaz aşk dizi kıyafetleri kategorisinden bulabilir, dilediğiniz kıyafetin markasını ve fiyatını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.  Ayrıca izlediğiniz herhangi bir dizinin kıyafetlerini de ilgili kategoriyi inceleyerek bulmanız mümkün olacaktır.

Her dizide olduğu gibi Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri Kanal D ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşılacak kıyafet marka ve sponsor bilgileri detaylıca sizlere ulaştırılacaktır. Dizinin diğer yeni bölümüne kadar dizi kıyafetleri güncellenmeye devam edecek ve sizlere istediğiniz modellerin markaları ve detayları hatta fiyatları paylaşılacaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk 19. Bölümde Aslı, abisi Cem’i kurtarabilecek mi? Cem’i bekleyen büyük tehlike ne? Cüneyt tarafından vurulan Cem, yaşam savaşı verir. Aslı, abisinin ameliyatını üstlenir ve kritik bekleme başlar. Cüneyt ise kendisini gören Cem’i öldürmenin peşindedir. Cem’in konuşursa başına nasıl bir bela olacağını bilen Cüneyt, vakit kaybetmeden onu hastanede öldürebilmek için harekete geçmeye hazırlanır. Aslı’nın ağabeyi Cem, yaşam mücadelesini kazanabilecek mi?

Aslı’yı ortadan kaldırmayı planlayan Namık Emirhan, ölüm emrini vermişti. Aslı’yı bizzat Cüneyt’in öldürmesini emreden Namık Emirhan, Yiğit’in oğlu Özgür ve Aslı’nın kaçırılmasını sağlamıştı. Özgür için istenen fideyeyi ödeyen Namık Emirhan, kendi planladığı oyunu başarıyla oynamıştı. Özgür ve Aslı’yı kaçıranların peşine düşen Cem, bu olayın arkasında Cüneyt’in olduğunu öğrenmişti.

Gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Cem’e karşı bir dakika bile düşünmeden ateş eden Cüneyt, onu da öldürmeye çalışır. Apar topar kaldırıldığı hastanede Aslı tarafından ameliyat olan Cem’in hayati tehlikesi devam eder. Aslı, ağabeyi Cem’i kurtarabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Cüneyt ise kendisini gören Cem’i öldürmekte kararlıdır.

Ferhat ile Yiğit, bu olayın perde arkasını araştırırken, Cüneyt ifşa olmamak için büyük uğraş verir.

Ferhat, Cem’e bunu yapanların peşine düşer. Aslı’nın daha iyi hissedebilmesi için desteğini her fırsatta göstermekten çekinmez. Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 26 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Siyah Beyaz Aşk 19.bölüm 26 Şubat Pazartesi  Kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.

Yazılarımızı ve sitemizi beğeniyorsanız, bizi Instagram sayfamdan takip etmeyi unutmayın. Takip etmek için Tıklayın.


Siyah Beyaz Aşk 19.bölüm Aslı (Birce Akalay) mont Rcut İstanbul
Aslın’nın taktığı şal Forever New Türkiye eldivenler Marks & Spencer Türkiye

Siyah Beyaz Aşk 19.bölüm Aslı (Birce Akalay) taktığı gözlükler Tomford Kod: FT0369
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 19.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir